Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek meg erdemes...

Szerintetek meg erdemes eroltetni ezt a baratsagot?

Figyelt kérdés
Van egy internetes baratom akivel nagyon sokaig jobanvoltunk, nem volt semmi gond, neha veszekedtunk aztan ennyi. Namost utana kezdodott a baj, egyszeruen hulyesegeken kiakadtam, mert nagyon tulreagaltam dolgokat. Konkretan 2-3 hetig minden nap vitaval valtunk el, le akartuk egymast tiltani. Nagyon jo ember, nagyon jo barat, de a bizalom nagyon megingott bennunk, legalabbis bennem biztos, de ahogy eszrevettem benneis. Meg erdemes helyrehozni, vagy egyaltalan helyrelehet? A vitatkozas dolgot probalom megoldani, o is kiakadt neha, de megertem, nagyon elbasztam a bizalmat. A veszekedeseket abbahagytam, de a bizalom visszaszerzese rogos ut... Szerintetek visszalehet meg szerezni? Vagy hagyjam szegenyt beken? Vagy mit tegyek?:(

2017. dec. 13. 21:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azota tortentek dolgok. en nem lattam olyan nagynak a problemat, neha kiborultem es azthittem, hogy ez oke. de lenyegeben zsarnokoskodtam es hatalmas elvarasokat tamasztottam ele, es minden szarert hisztiztem. azthiszem, h ezt a kerdest inkabb neki kellett volna kiirnia... koszonom a segitseget. :) foleg az utolso kommentelo, segitett tullatni az egomon
2017. dec. 14. 11:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!



2-3 hétig vitával elválni egy ismeretlen embertől eléggé érdekes dolog. Mi az, amit túlreagáltál? Netes barát, ha szeretnéd jobban megismerni, inkább élőben tedd meg szerintem, mert az ilyen netes "barátságok" hamar elkopnak. Sulidban próbálj meg barátkozni, gondolom még fiatal vagy.

2017. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
haat igazabol... bizalmatlan voltam veleszemben nagyon, feltem, h elvesztem. Aztan vegulis pont emiatt tortent. Hangulatingadozasok, kiszamithatatlansag... Aztan mindent rafogtam. Igyekszem valtozni termeszetesen, mert senkit se akarok ezzel bantani, csak eddig nem vettem eszre, h ilyen vagyok.
2017. dec. 14. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!