Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt már ilyen barátság...

Nektek volt már ilyen barátságotok? (Fiú-lány)

Figyelt kérdés
Nos mindenkitől azt hallom hogy ilyen nincs.Ezzel tisztában is vagyok,mert tudom hogy egy idő után az egyik fél többet szeretne.Mi lassan két hónapja ismerjük egymást és nagyon jól elvagyunk,a korkülönbség ellenére mindig van közös témánk és megértjük a másikat.A beszélgetések során sokszor becézgetjük egymást(pl.:életem, picim stb..).Már megbeszéltük azt is hogy azt érezzük néha,mintha együtt lennénk csak eddig nem merte szóvá tenni.Mit gondoltok erről?Mi lesz még ebből?
2018. jan. 2. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Már van valami. És NINCS fiú-lány barátság, még a kezdeti szakaszban sem.


22/F

2018. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok? :)
2018. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak fiú-lány, hanem dima barátság sincs
2018. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*sima
2018. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
#3 LOL, amúgy igazat kell adjak.
2018. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem barátság. A barátok nem becézgetik így egymást, és nem beszélnek arról, hogy olyan, mintha együtt lennének.

Nekem van ellenkező nemű barátom, már több mint 20 éve. Soha nem volt köztünk semmi. Nyilván már nem is lesz. Szóval létezik. De a tiétek nem az.

2018. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiú a legjobb barátom már 2 éve, és SEMMI többet nem érzünk egymás iránt, olyan mintha a testvérem lenne! :) És ez így is fog maradni :)

14/L

2018. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!De mindketten tudjuk szerintem hogy nem lehet több mert 6 év van köztünk..de még így is mindig mondja hogy szeret meg velem akar lenni.Nem tudom mire véljem mert elég jól ismerem és néhány jel tényleg arra utal mintha több is lenne...
2018. jan. 2. 19:34
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Édes istenem hányszor veszitek még elő ezt a témát?

100 ember 100 vélemény

Én meg azt mondom van fiu lány barátság mert nekem meg vannak lány barátaim, akkor most kinek van igaza?

2018. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jah, az ilyen barátság szokott azzal végződni, hogy az idősebbik párt talál magának, a másik meg sír.
2018. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!