Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt már ilyen barátság...

Nektek volt már ilyen barátságotok? (Fiú-lány)

Figyelt kérdés
Nos mindenkitől azt hallom hogy ilyen nincs.Ezzel tisztában is vagyok,mert tudom hogy egy idő után az egyik fél többet szeretne.Mi lassan két hónapja ismerjük egymást és nagyon jól elvagyunk,a korkülönbség ellenére mindig van közös témánk és megértjük a másikat.A beszélgetések során sokszor becézgetjük egymást(pl.:életem, picim stb..).Már megbeszéltük azt is hogy azt érezzük néha,mintha együtt lennénk csak eddig nem merte szóvá tenni.Mit gondoltok erről?Mi lesz még ebből?
2018. jan. 2. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Te még tini vagy?
2018. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ilyen, amit leírsz, nem volt, de lány/nő barátaim voltak és vannak is.
2018. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nekem időközben volt barátom és féltékeny is volt emiatt de ő meg folyton a lányokkal viccelődött..

Igen még az vagyok :D

2018. jan. 2. 19:43
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Van fiú-lány barátság. E gyökér logika alapján a biszexuálisnak nem lehetne barátjuk. De lehet
2018. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem van két nőnemű barátom (már több, mint 5 éve szerintem), azt nem tagadom, hogy volt, hogy gondoltam rájuk másként/felmerült bennem, de szerintem ez nem igazán számít, ha e miatt nem ér véget a dolog.


Ettől függetlenül ti nem viselkedtek barátszerűen, szóval inkább mondanám azt, hogy kb. jártok, csak még egyikőtök sem merte ezt így kijelenteni.

2018. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért kizáró ok a 6 év? 14 alatti vagy? (Mondjuk akkor is max várnotok kéne, szóval ha te amúgy akarnád, akkor ezt gondold át szerintem.)
2018. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem 14 alatt vagyok :3 pont annyi😁 de akkor is...már talit is beszéltünk mert nem a közelben lakik,mondhatni hogy az ország másik felében de azt mondta hogy miattam eljön eddig..
2018. jan. 2. 20:23
 18/21 anonim ***** válasza:
Ilyen nem, mert ez már most is több, mint barátság.
2018. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ettől függetlenül, marhaságnak tartom, hogy nem létezhet nő és férfi között barátság. Legalábbis, én nem ezt tapasztaltam, pedig már pár évtizede magam mögött hagytam a "tini éveket".
2018. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem óhatatlan, hogy előbb utóbb legalább az egyikőtök többet érezzen.

Szerintem te is meg a srác is többet akartok.


Amúgy meg ha megfogadsz egy jó tanácsot ne legyél abban biztos, hogy a srác szerelme önzetlen. Szóval maradj vele barát de ha azt érzed, hogy nagyon nyomul akkor gondolkozz el, hogy mire kellesz neki, mert 14 évesen nem hiszem, hogy össze akar veled bútorozni ellenben megdugni lehet. Két hónap, főleg így hogy közben még másokkal is lehet, mert túl messze van, hogy tudd mi az igazság nem nagy befektetés az ő részéről ebbe a kapcsolatba.

2018. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!