Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen helyzetbe mit tegyek?

Ilyen helyzetbe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaság együtt nyaraltunk tavaly, megbeszéltük hogy ebben az évben is együtt megyünk. Az egyik srác talált szállást és az időpontot.

Én jeleztem neki hogy nekem se az időpont nem jó, se a hely, de utána beszéltünk és hajlandó voltam engedni. Mondtam neki hogy még nem foglalják le hiszen január van és még meg kell beszélnem, erre a srác aznap délután írt hogy lefoglalták a szállást és átutalták a foglalót, illetve jövőhéten x ezer forintot kell bevinni rá. Mivel mindannyian tanulók vagyunk, így nincs saját keresetünk, ígyhát szóltam édesanyámnak hogy ez a helyzet, ő kiakadt hogy nem volt megbeszélve semmi és nem tudja odaadni az x ezer forintot, és teljesen igaza is van szerintem. Rajtam kívül még 3 ember van ugyanebben a helyzetben emiatt. Ti mit csinálnátok a helyem/ünkben? Mondjuk meg a srácnak hogy ha ilyen hülye volt akkor vessen magára vagy mi?



2018. jan. 14. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb. Nehogy már miatta szívjon a fél társulat
2018. jan. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyi érv szól mellette, hogy habár ő megkérdezte, viszont senki nem válaszolt, és rá egy órára írta hogy akkor át van utalva a foglaló.
2018. jan. 14. 01:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Legutóbb még úgy volt, hogy te kérted, hogy egyelőre ne foglaljon le semmit. Akkor most melyik az igaz?
2018. jan. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő. Én aznap személyesen megkértem hogy legyen szives és ne foglaljon. Aztán beleírt a csoportba hogy hát foglalna, viszont nem egyezett bele senki, sőt volt aki nem is látta a kérdést (én is már csak később vettem észre amikor már írta hogy le lett foglalva). Így szerintem mások beleegyezés nélkül ez elég nagy bunkóság.
2018. jan. 14. 02:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, plusz a saját baromsága. Tőlem egy vasat sem látna.
2018. jan. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ellenvetésetek ellenére is lefoglalta akkor a felelősség őt terheli.Neki kell megoldani,elsímítani a dolgot.
2018. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetnék egy forintot sem a helyedben. Megmondtad hogy ne foglalja, ő leszarta, innentől kezdve oldja meg, ahogy jól esik.
2018. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akartok/tudtok menni vagy sem?

Ha igen, akkor diákmunkával addig össze tudod szedni rá a pénzt.

Ha nem, akkor szóljatok neki, hogy minél előbb mondja vissza a szállást, hogy minél kevesebbet bukjon.


Így járt. Meggondolatlanul cselekedett.

2018. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj, tavaly is diákmunkából szedtem össze a pénzt, csak akkor minden meg volt beszelve rendesen otthon is meg köztünk is, dehát úgy néz ki az lesz amit írtok és nem fog pénzt látni egyelőre.
2018. jan. 14. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!