Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legértelmetlenebb indok/d...

Mi a legértelmetlenebb indok/dolog, ami miatt tönkrement egy barátságod?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a legjobb barátomat, és ami a legrosszabb, hogy olyan dolgok miatt, amiket simán meg lehetne beszélni... Volt már veletek hasonló? :(

2018. jan. 18. 05:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szó szerint sírva fakadtam, ahogy a válaszokat olvastam :'(

Hát nálam az a helyzet, hogy az illetőnek nem tetszett az, hogy érdeklődtem iránta, nem akart magáról beszélni (persze sosem mondta, csak a legvégén említette...), továbbá voltak szokásaim, amik szintén nem tetszettek neki. Ezeket baromi egyszerűen egy perc alatt meg tudtuk volna beszélni... Mondtam neki, hogy megváltozom, bármit megteszek, de nem volt hajlandó "megbocsájtani". Amikor bocsánatot kértem ráadásul azt mondta, nem haragszik, de ezt nem szeretné folytatni. Akárhogy könyörögtem, hogy gondolja át. A részéről kb ez volt a probléma.

Nekem sokkal több és komolyabb "felhántorgatnivalóm" volt. Hazudozott, elhallgatott előlem dolgokat. Rettenetesen önző és érdekember volt. Csak addig kellettem neki, addig keresett, amíg hasznot húzhatott belőlem, utána már le se szart. Nem kezdem el sorolni, miket tettem, hogy a kedvében járjak. De nem volt jó. Gondolt egyet, és véget vetett az egésznek.

Ha belemegy, hogy újrakezdjük, én mindent megbocsájtottam volna neki, minden hibáját és mindent amivel megbántott elnéztem volna. Annyira fontos volt nekem... A legjobb barátom volt, de már soha nem fogunk beszélni egymással :(

2018. jan. 18. 16:15
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Az ő kényelme érdekében három évig nem említettem valamit, ami nekem nagyon fontos, ő viszont a falnak megy tőle. Ezután merészeltem mégis szóba hozni, ő pedig közölte, hogy sem végighallgatni, sem vigasztalni nem hajlandó, és még neki állt feljebb, amikor hasonlóan kedvesen reagáltam erre. Eltelt azóta bő egy év, és szemmel láthatóan még mindig "több időre van szüksége" ahhoz, hogy újra szóba akarjon velem állni.
2018. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen megértelek Kérdező!


Nálam is ez a helyzet. Olyan dolgok miatt, amiket simán meg lehetne beszélni...ez van.

2018. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
#11 Bizonyos emberekkel nem lehet csak úgy megbeszélni dolgokat. Nekem is volt ilyen barátságom, hiába akartam bármiről is beszélni, vele nem lehetett. Szerintem ez nem érthetetlen, egyszerűen ennyit ér az önző ember barátsága. Nem tudom mit sajnálsz ezen:) Majd újra keresni fog, ha megint szüksége lesz rád és ismét hasznot húzhat, várhatod.
2018. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Onnantól, hogy nem találkoztam vele rendszeresen, hiába próbáltam tartani vele a kapcsolatot, kerülni kezdett. Egyre ritkábban válaszolt az üzeneteimre, ha találkozni akartam vele, hazudott. Mikor kérdőre vontam, leb4s20tt, hogy nem csak velem csinálja, csak neki most olyan nehéz blablabla. Közben rájöttem, hogy mással simán összefutott. Onnantól én sem kerestem, ha esetleg rámírt, rövidre fogtam a beszélgetést, ugyanazt csináltam, amit ő, de észre sem vette magát. A mai napig fáj, nem értem, mi lelte, de nekem nincs szükségem ilyen emberre.
2018. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23%
Olvasva a válaszokat, mindből kiéreztem, hogy nőneműek barátságáról van/volt szó. Mindig mondom, hogy a csajok evolúciós okokból alkalmatlanok a barátságra. Rengeteg dolog van, amiben a mi pasik a nyomukba sem érhetünk, de barátnak csapnivalóak. Szerencsére Evolúció bácsi nem is azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással. :-))
2018. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!