Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik önzetlen, feltétel...

Létezik önzetlen, feltétel nélküli szeretet? Próbáltál már valaha így szeretni valakit?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatban, vagy családon belül, hanem úgy tégyleg minden ok, kényszer, elvárásnélkül csak szeretni? Vallástól, nemzetiségtől, nemtől, külső megjelenéstől függetlenül.

2018. jan. 26. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
létezik, kezdésként mindenkivel így vagyok aztán van akitől megvonom
2018. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én először megfigyelem az embereket akiket még nem ismerek és ha úgy látom, hogy az illető méltó a bizalmamra és a szeretetemre, akkor kimutatom felé a szetetetemet. Ha ezzel visszaél, akkor nem bízok meg benne többé. Lehet hogy még beszélek vele, főleg ha muszály, de teljesen már nem fogok benne bízni.
2018. jan. 26. 21:30
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, rá is b×tam. Ma már nem szeretek "csak úgy".
2018. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Szerintem igen. Nekem van egy nagyon kedves ismerősöm, akivel valami megmagyarázhatatlan kötelék köt össze az első pillanattól fogva, kolléganők vagyunk.

Egymást látjuk a másikban, rengeteg dologban hasonlítunk, sokszor egyszerre mondjuk ugyanazt, egyformán gondolkodunk egy apró gesztusból, egy tekintetből megértjük egymást. Fontos, hogy mindig őszinték vagyunk egymással, feltétel nélkül megbízunk a másikban. Egymást támogatjuk, örömben és bánatban egyaránt a másik mellett állunk. Mindkettőnknek nagyon fontosak az érintések, egy-egy lopott kedveskedés, simogatás minden napra jut. Csak mert jól esik a másik közelében lenni.

Ez egyszerűen csak jön magától, csodálatos érzés. Ha próbálni, erőltetni kell, akkor az már nem feltétel nélküli és nem önzetlen. Mindenkinek kívánom, hogy egyszer éljen át ilyet.

2019. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Elvileg egy ember nem is lehet szerelmes, csak egy kémiai reakcio
2019. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tseppkoe válasza:
#15. ...aha, akkor elvileg te sem létezel...
2021. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tseppkoe válasza:
..valami fehérjekupac...
2021. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!