Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyenek az igazi barátok?...

Milyenek az igazi barátok? Mitől barát egy barát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rájöttem, hogy nekem sajna egy sincs.

De azt is valószínűnek tartom, hogy lehet, hogy csak a barát szó fogalma változott meg bennem, és más értékeket keresek az emberekben, mint régebben, ezért érzem úgy, hogy a régebben kötött barátságaim már nem elég komolyak.

Szóval ti miket szoktatok csinálni a barátaitokkal?

Mi az, amit valószínűleg más barátok nem csinálnak együtt, csak ti? Bármi hülyeség jöhet. :D

Mi az a szint, amitől barátodnak tartasz valakit, pl mi az, amit egy barátnak elmondanál, de egy ismerősnek nem?



2018. febr. 20. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ember van az életemben, akivel olyan a kapcsolatom, amit az #1-es válaszadó leírt, amivel egyetértek. Rajta kívül más nincs. Ő két személy egyben, édesanyám és az egyetlen barátom. Alapvetően taszítom az embereket, szinte ő az egyetlen, akit nem.
2018. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Uhh, köszi a sok választ :D

Majd napközben ha tudok, válaszolok, csak megyek suliba. :/

De amúgy az igaz, hogy sosem voltam egy népszerű gyerek, bár mindig volt egy-két ember, akire számíthattam, de az általános iskolában kötött barátságaim most már nem fedik le egyszerűen a barátságok terén lévő igényeimet, mert azóta azért mind változtunk rengeteget. A mostaniakkal meg 2 év alatt se alakult ki olyan viszony.

Na majd később befejezem. :))

2018. febr. 21. 06:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát a válaszokat olvasva én egy szerencsés ember vagyok,hogy vannak igaz barátaim


Először is leszögezném,hogy én is ebben a cipőben jártam középiskolában,hogy barátaim nem voltak,maximum haverok az osztályból és azon kívül.Aztán érettségi után továbbtanultam és ezután találtam barátokra.Pedig én igazából nem is kerestem a barátokat,egyszerűen csak kialakult.Összejött egy kisebb társaság a csoporton belül,fiúk lányok vegyesen,haverok lettünk,de mire kijártuk a sulit már csak az egyik lánnyal akivel legjobb barátok lettünk és egy közös haverral maradtam jóban.

De a barátom párját is igen jó barátomként tartom számon.


Mint láthatod középiskola után is van még élet kérdező, barátokat találni sose késő,neked is sikerülhet:)

2018. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó az, ha valakinek összejönnek a dolgok. :D
2018. febr. 21. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!