Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl maradi vagyok?

Túl maradi vagyok?

Figyelt kérdés

Annyi ember van itt mostmar komolyan, gondoltam kiírom, írja már meg valaki, miért menők ezek a cigis, piás, drogos "bandázások", másoknak ok nélkül való beszólogatás.

Azért kérdezem, mert a barátaim 75%-a ilyenekre cserélt le. Nem szeretnék bántani tényleg senkit. Nem vagyok szájkaratés, nem a gép mögött szoktam ülni, sőt...

Biztos maradi vagyok, de (lány vagyok) ha egy fiú részegre issza magát, az egyáltalán nem jön be... És a cigifüst se. Jó negyedévente egy fél pohár sörbe vagy egy felesbe nem hal bele senki, de minden péntek, szombat ???

Miért ciki, hogy ezek nélkül is jól tudom érezni magam?

Miért ciki, hogy elvárom, hogy egy fiú "udvaroljon legyen kedves, ismerkedjünk, beszélgessünk? Nem adom be a derekam egy "sya teccesz" üzenetre... Ez is gáz.

Szeretném ha a barátomban lenne tartás, férfiasság.

Igen, a kortársaim, "barátaim" szerint maradi vagyok :) rosszul lettem nevelve.

Adok magamra, nem az, hogy ronda vagyok nem kellek senkinek és hisztizek...

Mikor lesz az, hogy valaki az alapján lesz menő, amiket elért?

Azért ban kivétel tudom, hatalmas tisztelet! :)

Csak őszintén, fiatalok! Biztos jó nekünk ez így?

16L



2018. márc. 30. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára te lány ;)
2018. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem :)
2018. márc. 30. 22:17
 3/21 anonim ***** válasza:

Ma már a teljesítmény nélküliség a menő csak legyen elég önbizalmad.

A pia meg a cigi menő ha meg már nem az, akkor már szükséglet elviselni a hétköznapokat.

2018. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem ciki,amit leírtál, de ettől még nem jobb ember valaki
2018. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Természetesen az emberség nem ezen múlik.

Szerintetek nem ciki, de az én környezetben a kortársaim kb 80%-a szerint az.

Szerintem egy 14 - 15 éves még el tudja viselni pia nélkül is az életet.

Ők nem azért iszank, egymásnak akarnak megfelelni.

2018. márc. 30. 22:23
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Ők így élik a fiatal korukat,majd idővel negláttod hogy 90% megváltozik jobb írányba.

2018. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy maradi, inkább Te gondolod jól.

Majd egy jó 10 év múlva, amikor már kiégnek + az egészségük is oda lesz, akkor talán rájönnek, hogy lehetett volna másképp. Te pedig jó életet élsz. :)

2018. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tini gondok..örülj neki, amíg neked ez a gond.
2018. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Whitewolf19 ***** válasza:

Nos.. azért..mert úgy értelmezik szerintem.. hogy enélkül unalmas és esetleg nem vicces.. nem társasági ember vagy , aki otthon ül magában.. persze ez valószinüleg nincs így.

Túl sok lett manapság a felszinesség.. a külsőségek.. és ezt nem úgy mondom hogy valaki nem csinos vagy sportos.. mert az számít persze, igényeség része, hanem arra gondolok hogy öltözködés, drága eszközök..és ezzel együtt a szórakozási szokások is.. nem egy kedves séta az erdőben.. vagy a vízparton.. egy kiállítás megnézése vagy kultúrális program.. esetleg sportolni közösen.. hanem ez.. hogy buli és pia fog össze sok embert.. ennek megfelelően alakítanak ki kört..

Én ugyan idősebb vagyok tőled pár évvel.. 22 vagyok.. de se nem iszom se nem dohányzom.. Nem vágyom ezekre de ettől még vannak ismerősök akik néha elmennek inni.. mert mértékkel belefér még ha én nem is csinálom. Fontosabb nekem sportolgatni meg tényleg egy jó kirándulás.. mint a kocsmába fetrengeni.

Udvarlás meg hát.. igen... azzal nem lehet udvarolni hogy jobbra és balra húzom a társkeresőn.. ezért sem "játszok " ezekkel... Nehéz manapság boldogulni hogy erre ment el a generáció java.. és a barátaid amúgy sem azok ha nem tisztelnek és lenéznek.. maradinak titulálnak.

Igaz én magamat régimódinak állítom be.. de nem cikiségnek tartanám.. csak rossz, hogy kevesebb hely van a világon ahol van közeg vagy egy jó kapcsolat..

Őszinteség.. tisztelet.. és alázat elveszik sok esetbe és ez a fennhéjazás meg hogy már azt se tudom ki vagyok, olyan " menő " módon viselkedem .. ami előtérbe kerül.

Tetszik ahogy gondolkozol, részemről egyfajta tisztelet jár érte.

F/22

2018. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Csak az, hogy van olyan ismerősöm aki tök okos, tehetséges és a társasága szerint tanulni ciki... A felvételire készülni ciki. Menjen olyan iskolába ahová nem kell. Hallgat is rájuk. Nagyon befolyásolják egymást. :/
2018. márc. 30. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!