Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl maradi vagyok?

Túl maradi vagyok?

Figyelt kérdés

Annyi ember van itt mostmar komolyan, gondoltam kiírom, írja már meg valaki, miért menők ezek a cigis, piás, drogos "bandázások", másoknak ok nélkül való beszólogatás.

Azért kérdezem, mert a barátaim 75%-a ilyenekre cserélt le. Nem szeretnék bántani tényleg senkit. Nem vagyok szájkaratés, nem a gép mögött szoktam ülni, sőt...

Biztos maradi vagyok, de (lány vagyok) ha egy fiú részegre issza magát, az egyáltalán nem jön be... És a cigifüst se. Jó negyedévente egy fél pohár sörbe vagy egy felesbe nem hal bele senki, de minden péntek, szombat ???

Miért ciki, hogy ezek nélkül is jól tudom érezni magam?

Miért ciki, hogy elvárom, hogy egy fiú "udvaroljon legyen kedves, ismerkedjünk, beszélgessünk? Nem adom be a derekam egy "sya teccesz" üzenetre... Ez is gáz.

Szeretném ha a barátomban lenne tartás, férfiasság.

Igen, a kortársaim, "barátaim" szerint maradi vagyok :) rosszul lettem nevelve.

Adok magamra, nem az, hogy ronda vagyok nem kellek senkinek és hisztizek...

Mikor lesz az, hogy valaki az alapján lesz menő, amiket elért?

Azért ban kivétel tudom, hatalmas tisztelet! :)

Csak őszintén, fiatalok! Biztos jó nekünk ez így?

16L



2018. márc. 30. 22:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9-es!

Minden szavaddal egyetértek, fontos része az életemnek a sport, sokat olvasok és szerencsére vannak olyan barátaim akik megértenek. Így aztán van életem pia, buli nélkül :) bármilyen hihetetlen.

Gratulálok ahhoz, hogy ilyen életét élsz 22 évesen. Így tovább!

2018. márc. 30. 22:35
 12/21 anonim ***** válasza:

De most ezeket annyira nem értem.

Azt szeretnéd, hogy dicsérjenek, hogy jajj Te vagy a követendő példa?

Attól, hogy Te kiírod, hogy ,,jó ez? Kell ez nekünk?" semmi sem fog változni.

Ne érts félre, én is hasonlítok rád, sosem voltam bulizni, nem is érdekel a dolog, de a többiek ezt csinálják, hát tegyék.

Majd megváltoznak, vagy nem. Unokatesómék mai napig járnak szórakozóhelyekre, normális házaspár, gyerekkel, jó állással.

Ők úgy fogják fel, hogy nem akarják elcseszni a fiatalságukat. És mi is úgy fogjuk fel. Kinek mit jelent ez a szó.

2018. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Mivel ez egy anonim oldal a dicsérettel nem sokra megyek. :)

Abszolút csak mások véleményére voltam kíváncsi.

2018. márc. 30. 22:53
 14/21 anonim ***** válasza:

nem baj az, ha szerintük tanulni ciki, kell aki majd rendberakja a körmöt a lábadon, felszolgálja a vacsit, és bepakolja a bőröndödet a repülőbe amikor nyaralni mész


nekem is voltak ilyen osztálytársaim, sütik a gyrost meg reszelik a műkörmöt, meg várják a családi pótlékot mint a messiást

2018. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A maradi fogalom nem állja meg a helyét, tekintve, hogy évezredek óta alkoholizálnak a fiatalok és évszázadok óta elfogadott a dohányzás is több területen.

Szóval nem, nem vagy túl maradi.

Semmi gond nincs az elvárásaiddal, az jó ha vannak, de ne ítélj el valakit azért, mert nem felel meg nekik, nem leszel tőle jobb a saját világodon kívül.

Nekem is hatalmas elvárásaim vannak párkapcsolat terén, szinte teljesíthetetlenek, de ezek az elvárások addig egészségesek, amíg nem táplálják az egót és az arroganciát.


Utolsó kijelentésre:

Miért jár tisztelet annak, aki nem iszik? Ez már egy olyan tett (illetve nem tett, hanem valaminek pont a nem tevése), hogy tisztelet jár érte? Tiszteled Hitlert? Ő sem ivott. :D


Utolsó kérdésre:

Nekem jó meginni hétvégente pár sört és egy üveg bort és a cigiről sem szándékozom leszokni (egyik fajtáról sem) amíg senki fontosat nem zavar. Szóval igen, ennek a fiatalnak biztos jó ez így. :P

18/F

2018. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem pl. pont ezért soha nem voltak barátaim, se senki olyan idegen akivel megoszthatnám gondjaimat, érzéseimet.Én pl. sört szoktam inni, de csak a vesekő megelőzése érdekében azt is rossz szájízzel, nekem a kedvencem az alkoholmentes narancsos. Ezt elmondva mindig egyből le vagyok hurrogva, megfigyeltem ezaz első reakció olyan embertől aki aktív facebook felhasználó, ők félteértelmezik mondjuk a Tibi atya jelenséget, holott a készítői hatalmas piaci rést használtak ki azáltal , hogy az alkoholizmus mint jelenség ne legyen tabu, mondjuk az már más ,hogy van kocsmájuk több is, de kérem aki inni akar az inni is fog, és legalább normális termékeket fogyasszon, a minőségre adnak pl. túlkénezett bort nem is adnak el. Ez nem reklám csak valahogy ki kelett jönnöm a témából,hogy áttérjek a másikra.


Az a 75százalék soha nem volt a barátod, de a piás arcoknak sem a barátjuk ök keresik ha úgy tetszik az identitásukat.. ez ilyen. Ha úgy tetszik a modern felvilágosult és felszines barátaidnak vélt embereknek nem kellesz mint cimbora, de majd jönnek sírni, akkor segíts nekik lelki tanácsot adni mivel őket eltérítette a megfelelési kényszer.

2018. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és azért azt is kihangsúlyoznám, hogy 14 - 15 (8.-os, 9.-es) évesekről van szó és nem a 18-20 éves fiatal felnőttekről.
2018. márc. 31. 09:11
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyugi majd később rájönnek hogy milyen hülyék voltak mert a sok pia meg a cigi tönkreteszi az egészségüket plusz még el is megy rá egy csomó pénzük.Te viszont sokkal jobban jársz mert bulizás helyett tudsz tanulni és lesz egy jó munkád és még az egészséged is megmarad.
2018. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Amúgy én is ilyen vagyok mint te 17 lassan 18F.(utolsó voltam)
2018. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is 20/L
2020. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!