Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl maradi vagyok?

Túl maradi vagyok?

Figyelt kérdés

Annyi ember van itt mostmar komolyan, gondoltam kiírom, írja már meg valaki, miért menők ezek a cigis, piás, drogos "bandázások", másoknak ok nélkül való beszólogatás.

Azért kérdezem, mert a barátaim 75%-a ilyenekre cserélt le. Nem szeretnék bántani tényleg senkit. Nem vagyok szájkaratés, nem a gép mögött szoktam ülni, sőt...

Biztos maradi vagyok, de (lány vagyok) ha egy fiú részegre issza magát, az egyáltalán nem jön be... És a cigifüst se. Jó negyedévente egy fél pohár sörbe vagy egy felesbe nem hal bele senki, de minden péntek, szombat ???

Miért ciki, hogy ezek nélkül is jól tudom érezni magam?

Miért ciki, hogy elvárom, hogy egy fiú "udvaroljon legyen kedves, ismerkedjünk, beszélgessünk? Nem adom be a derekam egy "sya teccesz" üzenetre... Ez is gáz.

Szeretném ha a barátomban lenne tartás, férfiasság.

Igen, a kortársaim, "barátaim" szerint maradi vagyok :) rosszul lettem nevelve.

Adok magamra, nem az, hogy ronda vagyok nem kellek senkinek és hisztizek...

Mikor lesz az, hogy valaki az alapján lesz menő, amiket elért?

Azért ban kivétel tudom, hatalmas tisztelet! :)

Csak őszintén, fiatalok! Biztos jó nekünk ez így?

16L



2018. márc. 30. 22:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Annyira jó látni hogy a lányok közül is van aki normálisan gondolkozik!

Kérdező, és #20as, ti csináljátok jól!


Szerintem legalábbis

2020. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!