Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baràtsàg, ti megharagudnàtok?

Baràtsàg, ti megharagudnàtok?

Figyelt kérdés
Van egy gyermekkori b. nőm,aki tavaly leszervezte a lànybúcsúm, ràadàsul úgy, hogy mikor kiderült, hogy az orszàg màsik végén foglalt szàllàst és szervezett programokat lemondattam vele, mert terhes voltam fél időn túli, arról nem beszélve, hogy a férjem bemakacsolta magàt, hogy ő nem akar nélkülem bulizgatni. Îgy àtszervezte az egészet egy fiú lànybúcsúra ami iszonyat jól sikerült és az esküvő szervezésében is sokat szàmíthattam rá. Most az övé lesz, nem is kis esküvő 200fő felett. A lànybúcsú létszàmàt kikötötte, hogy kiket akár összesen 12-en vagyunk. A problémám, hogy nagyon messze lesz és itthon van a 4hónapos kisfiam. Megbízok az apjàban 100%ban de egyszerűen nem akarok 2napot külön tölteni vele. Fogalmam sincs mit csináljak... Jó lenne ha szàmíthatna ràm, de nem érezném jól magam minden gondolatom az lenne, hogy mi van itthon. Ti elmennétek? Ha nem megyek szerintetek nagyon rosszul fog esni neki???
2018. ápr. 3. 20:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen szopizik ez a legnagyobb bajom ebben a történetben, főleg, hogy mostanàban nagyon rosszul alszik és úgy alszik vissza hogy cici.Ha nem adom oda nagy síràs van. Tehàt nem is az van hogy éhes lefejem a férjem megeteti...én sem az az anyuka akarok lenni aki nem lát a gyereke nélkül, de még tényleg pici ez a baj
2018. ápr. 3. 20:40
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Ebből könnyen sértődés lesz. Amikor a te esküvőd volt, akkor ő végig ott volt melletted neked meg most más fontosabb. Értem, hogy a gyerek, értem, hogy szopik, értem hogy kicsi, de a barátnődnek is egyszer van lánybúcsúja meg esküvője és nem a te szempontodból fogja nézni. Nem tudtok lemenni családilag? Akkor nem kéne teljesen kihagynod sem és el tudnád altatni a babát is a buli előtt.
2018. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, hogy vigyem őket, teljesen más ha 1vàrosban vagyunk, ha gàz van odajutok gyorsan. Nem jutott eszembe :)
2018. ápr. 3. 20:53
 14/25 A kérdező kommentje:
Aki szerint ez egy hülye kifogàs.. Van gyereked??? Szerinted ha kifogàsokat keresnék agyalnék azon, hogy tudnàm megoldani, hogy jó legyen? Hihetetlen, hogy egy normális kérdésnél full lekezelő vàlaszok jönnek, nem gyerekek vagyunk, igen a legjobb baràtnőm igen szeretném megoldani DE a gyerekem a legfontosabb. Ha lesz neked ràjössz, hogy onnastól kezdve hozzá kell igazodni. Azok akik normális hangnemben tényleg hasznos tippeket adtak KÖSZÖNÖM
2018. ápr. 3. 21:02
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
12-es. A GYEREKE fontosabb. A 4 hónapos gyereke, aki szopizik.
2018. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%
Nincs oka megharagudni,érthető ebben a helyzetben.Nekem nemrégen volt a születésnapom és meghivtam a barátnőket,az egyiküknek van egy pici fia és nem haragudtam meg,hogy két óra hosszaa múlva azt mondt,szeretne lassan menni a fürdetés miatt,meg nem szeret sokáig távol lenni.A férje remekül elvan a kicsivel,kiváló apuka előbb akezébe merte venni a gyereket mint a barátnőm.De mégis érthető ha egy anya nem szeret sokáig távol lenni a gyerekétől,ha az még kicsi.
2018. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%

Az általam ideálisnak tartott nő nem nézne fogyatékosnak, aki képtelen elboldogulni másfél-két napig egy 4 hónapossal, épp elég volt a terhesség vége, a szülés meg az azt követő 4 hónap bezáródás. Szóval fogja magát, és elmegy...

Miért, ha egy nő, akinek van egy 4 hónapos gyereke, kórházba kerül egy hétre mondjuk, akkor megáll a világ???

2018. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem àll meg a világ, de a kórház egy olyan opció, ahol ha arról van szó hogy ordít a gyerek a cici után patt helyzet van. Szükséges rossz... Nah de hogy bulizgassak meg iszogassak úgy hogy ő ordít otthon egész éjjel nàlam ez nem fér bele. Egyébként megbeszéltem a baràtnőmmel, a vacsoràra elmegyek meg van a szàllàs utána húzok a csalàdomhoz. Azt mondta fordított helyzetben nem jött volna el és nagyon örül, hogy ezt megtesszük érte. Szóval probléma megoldva mindenki boldog.
2018. ápr. 3. 23:54
 19/25 A kérdező kommentje:
Jah és nem nézem fogyatékosnak a férjem. Ha a te gyereked a te melledből jól lakik illetve ha nyűgös a kis fogcsírài miatt 2órànként ébred és ha be kapja a te bimbód amitől megnyugszik te egy szuper apa vagy de komolyan.
2018. ápr. 4. 00:00
 20/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem Kérdező, korántsem vagyok szuper, igaz, történetesen voltam egyedül 2-3 hétig ilyen korú gyerekkel. Tudod, az ilyen helyzetet megelőzni célszerű, ha a gyerek evés után a saját kiságyában alszik az első naptól, akkor nem merül fel ilyen helyzet.
2018. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!