Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmondanátok a szüleinek,...

Megmondanátok a szüleinek, hogy a 15 éves barátotok egy éve cigizik és iszik?

Figyelt kérdés

15 éves lányról van szó, akit eddig a legjobb barátnőmnek tartottam, de rossz társaságba keveredett. Egy éve tart cigizik, de olyan szinten, hogy naponta több szál, mert hiányzik neki, ha nem csinálja. Pia marad hétvégére, de olyankor a sárga földig. Őszintén fogalmam nincsen a szülei, hogy nem veszik észre. Én mindig normális, szigorú családnak ismertem őket, akik elvárták a normális magatartást és a tanulást. Nem azt mondom, hogy az én szüleim nagyon szigorúak, de biztos észrevennék ezeket. Abba a témába nem akartam belemerülni, de az új "barátai" füveznek is.

Mikor egyszer az iskolában kifejtettem órán a negatív véleményemet a rendszeres ivádzatról, hogy szerintem ciki mikor magáról nem tud én voltam az elkényeztetett p*csa... A fiúzásról még nem is beszéltem és arról, hogy vérciki ha valaki 15 évesen még szűz.

Nem tudom nem e kéne a szüleivel beszélnem. :/ Nagyon rossz irányba halad. Keverték már majdnem rendőrségi ügybe is. Más mit tenne a helyemben?



2018. máj. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Nem. Egyrészt az ő élete, azt csinál vele amit akar. Másrészt, ha a barátnőd akkor elvárható, hogy ne áruld el. Maximum, ha nem tudtok egy síkra kerülni akkor az élet külön utakra fog titeket sodorni. De ha bejelented ezeket a szüleinek akkor ez hamarabb éred el. Továbbá semmi nem fog változni. Csak talán rosszabb lesz.

Mert mit tesz a szülő? Jobban fogja gyereket aki meg majd a saját szintén "bűnözni" is fog mert folytatni akarja a dolgait. A legjobb amit tehetsz, hogy elé állsz aztán a képébe vágod, hogy baromságokat csinál. Megbeszélhetitek, hogy mi fér bele és meddig a barátságotokba.

2018. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy férfi minden álma hogy egy önpusztító nővel éljen együtt. Nem lennék rá büszke mit ne mondjak...
2018. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Természetesen próbáltam vele beszélni :) de ő "élni" akar, nem tanulni. A "barátai" "életművészek", mert otthagyták az iskolát. Én pedig irigy vagyok.

Én tényleg nem vagyok nagyképű, nem akarom előadni, hogy én milyen jókislány vagyok, de rossz, hogy azért tönkrement egy barátság, mert nekem életcéljaim vannak, ő pedig csak bulizni akar. Én sem vagyok otthonülős, de vannak határok. Főleg ilyen fiatalon. Nekem ez a véleményem.

2018. máj. 11. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Beszélj a szüleivel. Ha tényleg a barátnőd akkor legfeljebb megszakad a barátság, bármilyen furcsán is hangzik. Utálni fog, de lehet, hogy egyszer megköszöni, talán 10 év múlva, talán soha. Tenned kell valamit. Ha tényleg lesz valami baj, akkor soha nem fogod magadnak megbocsátani, hogy nem léptél.
2018. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy árulkodni akarok, csak azért aggódok érte. Meg akárhogy is nagyon vagyunk, valamilyen szinten még csak gyerekek vagyunk.
2018. máj. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!