Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összekavarodtunk a "legjobb...

Összekavarodtunk a "legjobb lány barátommal"?

Figyelt kérdés
Jó pár éve ismerjük egymást és nagyon jóban vagyunk viszont tegnap este volt egy buli ahova meg lettünk hívva mind a ketten. El is mentünk egész este mindenki azt hitte együtt vagyunk ami elég érdekesen jött ki mert az este folyamán összegabalyodtunk. Szerintem mindenki érezte azt a szikrát meg körülöttünk is. Elvontunk, táncoltunk aztán megcsókoltam vissza csókolt majd el lökött magától aztán ő csókolt meg. Alakultak volna a dolgok, de abba hagytuk. Azóta nem tudom mit kellene tenni mivel van barátja nem akarok bele ronditani a párkapcsolatába(ami lehet hogy már késő)? Aztán másnap beszéltük erről az egészről. Kérdeztem, hogy megbanta-e és határozottan azt mondta, hogy nem majd felvetettem, hogy lehet feszegetnünk kellene a határainkat amire azt mondta, hogy nem. Megkérdeztem hát, hogy azért nem mert nem szeretné vagy mert fél? Azért mert fél. Nemtudom mit kellene tennem így a továbbiakban. Válaszokat előre is köszönöm. 19/F

2018. máj. 20. 11:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már nem beszéltek?
2018. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát nemigazan. A csaj barátommal tudtunk beszélni majd valamikor össze futunk, de nagyon kettős érzetű. Igazából félek attól, hogy még fogjuk bánni, hogy nem próbáltuk meg. De mivel barátja van így nem kellene.
2018. máj. 21. 22:20
 13/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire szereti a barátját. Ha szétmennek utána szabad a pálya.
2018. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
3 év után nem olyan biztos, hogy szétmennek. Nemtudom, hogy lesz vannak intő jelek, de nemtudom, hogy ott hagyná-e a barátját értem.
2018. máj. 23. 23:21
 15/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok a helyzet az, hogy az elmúlt időben barátnőm volt, de szét mentünk mert szörnyű volt a kapcsolatunk nem sok az a fél év, de vagy 10 évet öregedtem. Lényeg, hogy a lány barátom akiben anno össze kavarodtam utána ugyan úgy meg maradt miben, viszont az utóbbi időben egyre gyakrabban jár fel és megjegyzem nem az én kérdésemre csak feldobja, hogy otthon vagyok e aztan ha igen jön is. Borozgattunk is órákon át beszélgetünk mindig van valami és nagyon jó kedvel. :) Most legutóbb a régebbi közös képeinket nézegettük és nagyon élveztük mindd a ketten :D viszont mikor megerkezett nagyon meglepett a kis piros ruhájával szinte a szavam elállt. Nem utúlsó sorban pedig való félben vannak a barátjával. Volt egy helyzet amikor a szobámban voltunk ment a hangulatos zene és befeküdtem mellé rátámaszkodott a fejével a vállamra és úgy folytattuk a képnézést. Na akkor nagyon gykn sok minden kavargott a fejemben, de aztán végül nem volt semmi és nem sokkal később ment is. Na utána merengetem még ezen. Jövőhét után pedig megismétlődik az a buli ahol tavaly már csókolóztunk.Mi a véleményetek?
2019. febr. 27. 23:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Te puhapcs vagy, ő meg egy gerinctelen ribizli 3,14csa. Ezen nincs mit ragozni. Majd ha összejöttök,akkor kattoghatsz azon, hogy melyik "fiúbarátjával" lesz viszonya.
2019. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Semmiféle képpen nem jönnek vele össze.
2019. márc. 1. 10:00
 18/19 Kistál_és_a_bor válasza:

..jönnek..vagy..jönnék.?

Ha ”jönnék”, akkor mi a kérdés?

2021. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kistál_és_a_bor válasza:
A ”2019.febr.27.23:11” szép történet!
2021. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!