Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szoktassam le a haverjaim...

Hogy szoktassam le a haverjaimat arról, hogy a hölgyismerőseim kapcsán "csöcsöket" emlegessenek?

Figyelt kérdés
Mindig így kérdezik: "Mekkora az új barátnőd csöcse?" Pedig nekem jobban tetszene a kérdés így: "Mekkorák az új barátnőd keblei?" Én a női mellre mindig a "kebel" szót használom, mert az elegáns csengésű, a "csöcs" szó szerintem közönséges és nagyon parasztos. De akárhogy mondom nekik, nem akarják ezt felfogni, és újra meg újra "csöcsöket" emlegetnek.

2018. jún. 13. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem erősen beképzelt vagy, mikor azt mondod a csöcsre, hogy parasztos. Mire játszod meg magad?
2018. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Mindig a “keblek” a temak nalatok vagy mit zavar ennyire? Akkor probalj meg valami masrol beszelni veluk, ennyi az egesz.

(Amugy ha minnel jobban tetteted, hogy aggaszt ez az elnevezes, annal jobban fogjak csinalni)

2018. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát, erre a "kebel"- re, aligha fogod tudni valaha is "átállítani" őket.
2018. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, amúgy is egyszerűcske barátaid lehetnek. Eszembe nem jutna barmelyik barátomat megkérdezni, hogy mekkorák az új barátnője csöcsei/keblei...Hány évesek vagytok?
2018. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Verd pofán őket.
2018. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mindnyájan harmincasok vagyunk. Van a haverjaim között negyvenes is. De mindig csak "csöcsöznek". Pedig a "kebel" szó olyan szép és korrekt. A média is ezt használja, hiszen kebelcsodákról ír, kebeldúsító eljárásokról stb.
2018. jún. 13. 20:41
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Troll.
2018. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
B4zd, ennyire sz4rul esik, ha ezt meghallod?
2018. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Arca piros volt a csattanásig, keble pihegett a feszülésig."


Nincs is szebb szó annál, hogy "kebel".

2018. jún. 13. 23:02
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Ezek a kebelbarátok már csak ilyenek... Amúgy a kebel erőltetett a spontán, bizalmas nyelvhasználatban. Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki csak úgy a haverja kedvéért átálljon (főleg a csöcsről). Ha mégis, azt élccel mondja.


"Nincs is szebb szó annál, hogy »kebel«."

Szerintem a "gnú" szebb. :)

2018. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!