Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barát nem tud bocsánat...

Legjobb barát nem tud bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Ő sokszor megsértődik. Mondjuk nyafog, és nem reagálok rá, van, hogy kicsit drámázik, de mindig kierőszakol egy bocsánatkérést. Szimplán nem szól hozzám.


Fordítva ez nincs így. sokszor lett volna okom simán lelépni, de ő sosem kért tőlem egy szimpla bocsit sem. Többnyire lesöpröm, szerintem nem a barátok egymásra nem sértődnek meg. Viszont ő a bocsánatkérést mindig átkeretezi és úgy állítja be, igaza van neki, és ő nála van az erkölcsi fölény. Szerintem ez gusztustalan.


2018. jún. 18. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem is volt egy barátnőm aki mindenen mindig megsértődött azután várta,hogy bocsánatot kérjek tőle. Az volt a baj,hogy én egyáltalán nem éreztem úgy,hogy azok miatt a dolgok miatt neki meg kellene sértődnie és most emiatt nekem mindig bocsánatért esedeznem. Szerintem ti is teljesen másként gondolkoztok. Pl ha kialakul egy vita,te azt vérremenő harcnak veszed,csatának és elvárnád,hogy a végén elismerve nyereséged a másik bocsánatot is kérjen. ő meg a vitákat csak egy jó beszélgetésnek,érvek összeegyeztetésének ,tanulásnak stb tartja így számára nincs nyertese meg vesztese a beszélgetésnek. Én legalábbis ilyen voltam mindig is és tudom hogy néhány emberrel lehetetlen vitatkozni ,mert rögtön megsértődik és keresi ki a győztes .. :D
2018. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, nem szoktam vitázni, vagy sértődöset játszani
2018. jún. 18. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!