Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha két fiú egy ágyban alszik? 17/f

Figyelt kérdés

Az ágyam egy nagy, kétszemélyes ágy. A legjobb barátomról van szó, hétvégén általában egyedül vagyok otthon (falun), ezért ő péntek délután kijön ide busszal, és vasárnap délelőtt megy haza.

Ilyenkor általában kiülünk a kocsmába, vagy fürdünk a medencében, elmegyünk házibulikba, szórakozunk.

Itt alszik általában ő is a szobámban, kétszemélyes ágyam van, úgyhogy bőven elférünk rajta.



2018. jún. 21. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne gáznak lennie, nincs ebben semmi.

Manapság a legtöbb ember annyira nincs rendben magával meg a saját szexualitásával hogy jóformán még kezet se mernek fogni a másikkal. Ha nektek nem probléma, akkor mégis kit érdekel, hogy mások mit mondanak?

2018. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem mi válaszok vannak😂😂😂 nem gáz... Ha kétszemélyes az ágyad akkor értelemszrűen van helyetek érintkezés nélkül egymás mellett aludni. Ha van lehetőség ágyban, kényelmesesn aludni mindkettőtöknek, akkor miért kéne a földön feküdni?... Nincs ezzel gond
2018. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nincs ebben kivetnivaló, sőt, nagyon unalmas már ez a férfiak között elvárt merev távolságtartás. Viszont adok egy olyan tanácsot, hogy ne reklámozzátok ezt (pl. suliban), mert lesznek, akik csak azért is hírbe hoznak majd, és nem fogja érdekelni őket, hogy tényleg van-e több közöttetek, vagy sem.
2018. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Barátaimmal mi is szoktunk, nincs ezzel baj, jót röhögünk reggel, hogy éjjel miket csináltunk, hogyan aludtunk, ilyenek. 😃😃 Szerintem tök poén 😃 15/f
2018. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, én is aludtam már sokszor haverommal egy ágyban, meg volt olyan, hogy 4en aludtunk egy nagy franciaágyban. Aki szerint ez gáz az vagy éretlen, vagy nincs tisztában a szexuális beállítottságával.
2018. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!