Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Otthagyjam őket/őt végleg?

Otthagyjam őket/őt végleg?

Figyelt kérdés

3 évvel idősebb tesóm baráti körében voltam egy ideig ( mivel a velem egykorúakkal nem nagyon találom a közös hangot, és nagyon barátaim sincsenek :/ )

Minden szép és jó volt, de aztán egyszercsak "kilöktek" a köreikből. Nagyon szarul esett, főleg, hogy egy lány is van ebben a közösségben, akivel többet is éreztünk egymás iránt ( lehet, hogy Ő is csak átvert :/ ).

Van még egy chat-csoport amiben többen is benne vagyunk és irogatunk hülyeségeket, de már kezdem unni, mert tudom, hogy feleslegesen reménykedem, hátha még a lány is ír ( mert egyik napról a másikra, nem írt semmit és azóta sem [kb 2 hete])

Azon gondolkodom, hogy végleg elkéne hagynom őket, de nagyon nehéz lenne, de az is csak a lány miatt. :(

Nagyon-nagyon le vagyok törve miatta, mert azthittem, hogy tényleg komoly... Túl naív vagyok...

De a lényeg, hogy valahogy kikéne lépni és felszívódni előlük/előle :(

Hogyan lehetne ezt úgy megoldanom, hogy fájdalom nélkül menjek tovább???

Az idő nem nagyon fog segíteni, mert teljesen beleszerettem a lányba... Ő lett az ideálom stb... Segítsetek kérlek!!!



2018. jún. 23. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szerintem beszélj a testvéreddel erről az egészről, ő talán tudna segíteni.


Nem biztos, hogy kiközösítettek. 2 hét nem olyan nagy idő, lehet, hogy csak mindenkinek közbejött valami.


Ha tudok segíteni valamiben írj nyugodtan.

2018. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt így nagyon nehéz megmondani segíteni keveset írtál, milyen csoport volt ez,hogylöktek ki a köreikből? Hány éves vagy? Szerintem mindenképp beszélned kéne a lánnyal ha ő nem volt veled szemét ?! Aztán, ha megbánt úgy láttod nem olyan amilyenek megismerted akkor muszáj lesz tovább lépni hidd el lesz jobb is. Bár nem tudom mi történt :D
2018. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és láttam rajtuk a kezdetektől, hogy nem akarják, hogy itt legyek. Egyszerűen csak az történt, hogy már egyáltalán nem érdeklődik irántam senki de egymással továbbra is társalognak. Megint érztem magam egy közösségben de már megint egyedül vagyok.
2018. jún. 23. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de kevés az eséyle, hogy egy 18-19 éves csajnak egy 16 éves gyerek kell. Próbából megkérdezheted, de bár maga a korotok számilag nem mutata vészes különbséget, de összességében nem vagytok egy korosztály.
2018. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De ez tényleg komolynak látszott. Nem magamat akarom dicsérni de a korosztályomnál érettebb vagyok
2018. jún. 23. 21:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Ésbő kezdeményezett. Vagy akkor miért játszott velem ilyen csúnyán amikot semmit nem tettem ellene?
2018. jún. 23. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt nem a felfogásoddal van a baj, hiába vagy érettebb gondolkodásilag, ha csomó program van, amire egy gyerekkel nem lehet elmenni. Mert azért egy 18-19 éves csaj már elakar menni bulizni téged meg komolyabb helyen a küszöbön se engednek át. Ugyanígy ha elakartok menni nyaralni neki kell érted kb felelősséget vállalni. Ehhez nincs kedve egy csajnak.
2018. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megértelek 15 éves lány vagyok én sem szeretem a korosztályom.Nem akarok rossz tanácsot se adni,de ha tényleg volt valami lehet megéri egy próbát rosszabb úgy se lehet ha kilépsz ebből társoságból és csak a lánnyal találkozol,de ha nem akkor mindenképp lépj tovább!
2018. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15l ha szemét volt veled akkor ne!! Akkor mindenképp lépj tovább.
2018. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7. Ebben igazat kell neked adnom.

És köszönöm az eddigi válaszokat is!

A lány pedig nem volt velem szemét, hanem egyszercsak felszívódott előlem, de a többiekkel még beszélget...

2018. jún. 23. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!