Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Otthagyjam őket/őt végleg?

Otthagyjam őket/őt végleg?

Figyelt kérdés

3 évvel idősebb tesóm baráti körében voltam egy ideig ( mivel a velem egykorúakkal nem nagyon találom a közös hangot, és nagyon barátaim sincsenek :/ )

Minden szép és jó volt, de aztán egyszercsak "kilöktek" a köreikből. Nagyon szarul esett, főleg, hogy egy lány is van ebben a közösségben, akivel többet is éreztünk egymás iránt ( lehet, hogy Ő is csak átvert :/ ).

Van még egy chat-csoport amiben többen is benne vagyunk és irogatunk hülyeségeket, de már kezdem unni, mert tudom, hogy feleslegesen reménykedem, hátha még a lány is ír ( mert egyik napról a másikra, nem írt semmit és azóta sem [kb 2 hete])

Azon gondolkodom, hogy végleg elkéne hagynom őket, de nagyon nehéz lenne, de az is csak a lány miatt. :(

Nagyon-nagyon le vagyok törve miatta, mert azthittem, hogy tényleg komoly... Túl naív vagyok...

De a lényeg, hogy valahogy kikéne lépni és felszívódni előlük/előle :(

Hogyan lehetne ezt úgy megoldanom, hogy fájdalom nélkül menjek tovább???

Az idő nem nagyon fog segíteni, mert teljesen beleszerettem a lányba... Ő lett az ideálom stb... Segítsetek kérlek!!!



2018. jún. 23. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mivel még gyerek vagy, mit vársz?


Amúgy is, az én öcsém is állandóan rajtunk lógott, kb. hülyét kaptunk tőle mindannyian.


Te NEM vagy val 19-20-21 évesek társaságába, fogadd el.

2018. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megértem én. De igazából nem csináltam semmit. Idegesítő sem voltam, meg semmi. Mégis 3 év miatt már nem vagyok közéjük való?
2018. jún. 24. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!