Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS! Hogy reagáljak erre?

SOS! Hogy reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömet tegnap elhívtam sétálni, mert szeretek vele beszélgetni és szeretném jobban megismerni. Nincsen semmilyen randizási vagy párkapcsolati szándékom és ezt ő is tudja (remélem).


Tegnap egész nap nem válaszolt az üzenetre, csak ma annyit, hogy "bocsi, láttam az üzenetet, csak nem volt időm válaszolni."


Mivel a mai nap is ráérek, elhívjam ismét, vagy hagyjam a dolgot és ne égessem magam tovább... Kicsit szégyellem is magam, mert nem akarok félreérthető jeleket küldeni, csak élvezhető a társasága és jó vele lenni és beszélgetni.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. júl. 19. 19:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Végtelenül hálás vagyok a válaszokért, nagyon aranyosak vagytok, hogy sokan és gyorsan írtatok! Köszönöm szépeeeen! :)


Akkor jegelem a dolgot, holnap úgyis találkozok vele bent, aztán majd lesz valahogy.

2018. júl. 19. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!