Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érezzük hamisnak mikor...

Miért érezzük hamisnak mikor a pincértől rendelünk, vagy a pénztárostól megkérdezzük mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne ezen túlkerekedni


24



2018. júl. 25. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.
2018. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

miért érezzük, hogy megjátszott helyzetek ezek, és mindegyikőnk egy szerepet vesz fel, és nem emberként kezeljük egymást?


Hanem két szerep egymással információt vált

2018. júl. 25. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Wat?
2018. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látszik mindenki megbolondult. Meleg van, nincs nő, nincs pasi, nincs sör, nincs bor, semmi sincs csak a nagy büdös semmi van. Ezek most veszélyes és kriminális napok...
2018. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te arra gondolsz hogy jobb lenne ha az üzletek és éttermek önkiszolgálóak lennének mert te zavarban vagy az éttermekben, boltoknál a pénztársoron.Azt is fejtegethetném miért van ez így.


Másik vetülete a problémádnak az lehet hogy megveted ezt a régóta működő rendszert mert túl sok pénzt hagyunk a boltokban és vendéglőkben ahhoz képest amit kapunk érte vagy mert csak viszolygással tölt el hogy jópofizni kell.Ennyit tudok mondani

2018. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5ös fejtegetsd kérlek, ez az érzés már egy jó 15 éve bennem van, nem tudom, hogy miért vagy ezt, más hogy hogy nem így érzi
2018. júl. 25. 21:04
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Értem, mit mondasz, de akkor is baromság.
2018. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi az amit értesz benne annak ellenére, hogy baromságnak tartod?
2018. júl. 25. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehát nem vagy zavarban csak nem tetszik ez a felállás. Nem kell megjátszani semmit, ha úgy érzed beszélgetsz velük, ha nem, akkor nem.Nem fogják leharapni a fejed érte.Te hogy érzed magad ezekben a helyzetekben?

Vagy mi jár a fejedben?

2018. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy jön ez a kényszer, hogy bekell adni ezt a magabiztos kérést, és ha nem úgy teszed akkor jön a röhej,


tehát nem mondhatod úgy ahogy szeretnéd vagy ahogy jól esik, hanem van egy sztendert amit meg kell ütni ha ezt nem teszed akkor jön a büntetés

2018. júl. 25. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!