Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmi négyszögbe keveredtem...

Szerelmi négyszögbe keveredtem, hogyan jöjjek ki nyertesen?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyenlem most magam. Tudniillik én egy eléggé csajfaló pasi vagyok, minden punk/rocker csaj első látásra belémzúg a külsőm és a kisugárzádom miatt. Általában facebookon egyszerre 10-15 lánnyal kavarok, akiket havonta cserélek, fesztiválokon pedig élőben 5-10 lánnyal ha tudok (volt hogy 1 nap 1 időpontra 5 lányt hívtam a sátramba részegen, jól meg is vertek xd), szóval már nekem ilyen alap hogy aki megtetszik azt megkapom. Bejött az élet na :D és emiatt a férfi ösztöneim 18 éves létemre nagyon magasak, ha szexuális dologról van szó. De bajba keveredtem. Tegnap este jöttem haza kocsival egy buliról, és egyszer csak megláttam volt osztálytársam a buszmegállóban este. Felvettem, mondom hazaviszem. Beszélgettünk, mert 1 hónapja nem hallottam róla. Aztán nagy ellenségem a pasija. Megkérdeztem együtt vannak-e még. Nem válaszolt semmit, így azt hittem már nincsenek, azt hittem végre megvilágosodott, hogy mekkora bunkó ember az a gyerek. Aztán eléggé rajtam volt a tudjátokmi és mivel nagyon jó csaj, pont hozzám illik, ezért megkérdeztem nem bánná-e ha megcsókolnám és esetleg a kocsiban egy kis khmmm.... Belement. Másnap (ma dél körül) kitudódott a történet, rámírt a pasija, hogy hogyan képzelem ezt, és fenyegetőzött, és érzem elég nagy problémában leszek, mert egyik legjobb haverom már póruljárt a sráctól mert ő is szerette ezt a lányt. Ja igen és még mindig szereti és ő is megtudta, és emiatt már nem tekint legjobb barátjának. De én is érzek valamit iránta amit eddig a többi 100-nál nem. Szóval belecsöppentem egy szerelmi négyszögbe. A lány pedig szeret engem is, de a pasiját is szereti, viszont szereti azt a srácot is aki már mióta sorban áll érte (legjobb haveromat). És még tudomasom szerint nagyon sok fiúnak csavargatja a fejét, szóval a sor elég nagy érte. Érzem, nekem elég nagy nyerési esélyem van, de hogyan menjek teljesen biztosra szerintetek?

2018. júl. 27. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azért van szerelem, legjobb haverom 3 éve szerelmes a lányba."

Egy élmény lehet a barátodnak lenni.


Bocsi, de ezt tipikusan az "edd meg, amit főztél" esete. Biztos egy olyan csajért akarsz harcolni meg többet érezni, akinél egymásnak adják a kilincset az udvarlók?

2018. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A pasija a legelső pasija. Csak vele ment eddig ágyba előttem. Vagyis tudomásom szerint. Csavargatja a többiek fejét de barátzónában tartja őket. Haverom meg plátói szerelmes, a tesó kódex 2 hónapot mond, nem 3 évet ;)
2018. júl. 27. 17:23
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát akkor minden rendben, csak emlékeztesd a haverodat, hogy de hát te vártál két hónapot. Biztos egyből megbocsát!
2018. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, nem zavarta annyira mivel úgy is még van barátja a lánynak.
2018. júl. 27. 21:47
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, kérlek, mondd, hogy kamu az életkorod és még nem vagy nagykorú! Nem akarom, hogy ilyen szellemi szinten lévő jogilag felnőtt emberek sétáljanak körülöttem az utcán... :/
2018. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
19 leszek októberben ;^)
2018. júl. 28. 13:57
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Béla az Úrban, hogy te mennyire szánalmas egy férfipalánta vagy... Azért elgondolkoztam, hogy ezelőtt 10 évvel az én fiú barátaim között volt-e olyan akk ennyire kínosan önelégült volt - hátha csak a “korom” tesz zsémbessé - de nem. Kifejezetten ciki elolvasni ezt a sok majomságot. Remélem a kor majd jót tesz neked, mert ez nagyon nagyon gyenge.


Ja és ez valóban nem szerelmi négyszög. Csak egy könnyű ribi meg egy talicska kanos kisfiú melodrámája.

2018. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a problémád velem, elég nagy az egóm, ez tény, de szerintem egy pozitív ember lett belőlem és sikeres is a lányoknál, egy-két kis bukkanó még akad, de eltörpül ;) Nem ribi a lány, mondom hogy egy normális, kicsit antiszoc lány, 2 fiúval volt eddig összesen, velem meg a pasijával, nem nagyon jár közösségbe, nagy ritkan csak. És ha csak kanos lennék rá, egy után már rá sem hederítenék, mint az esetek 80%-ban. De ez most más. És a pasija is imádja a lányt, haverom pedig 3 éve fülig szerelmes bele.
2018. júl. 28. 22:20
 19/20 anonim ***** válasza:

Megtalálta a zsák a foltját!

😁✌👍

2018. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kurd meg a sracokat is. :D
2019. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!