Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet valamit tenni ilyen...

Lehet valamit tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy felnőtt barátom akivel keveset tudok beszélni, mert nagyon sokat dolgozik és kevés ideje van, mind emellett keresett is.Mondta, hogy nyugodtan írjak neki bármikor, ha tud akkor válaszol, viszont van mikor annyira nincs ideje, hogy napokig nem is tudja elolvasni azt amit írtam neki, főleg, hogy regényeket szoktam írni.

Nekem igazából az a bajom, hogy hiányzik a vele való beszélgetés.

Igazából már több mint egy éve úgy csináljuk, hogy amikor van kedvem írok neki.Van hogy napokig elbeszélgetünk, van mikor csak leláttamozza, mert nincs ideje visszaírni.

Van hogy pár napig beszélgetek vele aztán pár nap szünetet hagyok és elkezd hiányozni, mert nem beszéltem vele.(Mielőtt valaki félreérti nem szerelem)

Próbálom magam lefoglalni, de nem segít, próbáltam hogy hosszabb ideig több emberrel beszélgetek, hátha kicsit jobb lesz és nem érzem úgy hogy hiányzik a vele való beszélgetés, de sajnos ez sem segített.

És most beszéltünk egy pár napja és megint hiányzik a vele való beszélgetés, csak láttam, hogy hány órája volt fent, így inkáb b hagytam, mert nem látta volna szerintem a sok dolga miatt meg ugye sokan keresik őt...

Remélem érthető az amit szeretnék mondnai.

Kérlek a kérdésre válaszoljatok, előre is köszönöm!


2018. aug. 6. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyesen nem találkoztatok még?


Amúgy nekem is volt ilyen hogy csak egy vagy csak egy két emberrel tudtam őszintén beszélgetni mert érett lelkületű emberek voltak, akik elfogadtak, bármilyen hangulatban voltam is.De személyesen sokkal jobb barátokkal beszélgetni mert akkor nem zavar be semmi.Bocsánat ha offoltam.

2018. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát több mint egy éve nem találkoztunk, viszont azelőtt pedig hetente 2x is minden héten, egy éven keresztül kb.

Beszéltük tavaly hogy találkozunk, csak tényleg nagyon sokat dolgozik, van hogy 2-3-4 órákat alszik.Én meg adni akarok neki teret, meg nem is akarom zavarni.

2018. aug. 6. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Így már más.Nekem is van egy ilyen barátom és szerintem tényleg az a legjobb ha ráhagyod,te is foglald le magad valamivel.Biztos te is hiányzol neki csak ez egy ilyen idoszak.Ha erős a barátságotok,akkor nincs gond.
2018. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!