Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól tettem hogy feladtam hogy...

Jól tettem hogy feladtam hogy valaha is legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak barátaim.Az összes barátom csak kihasznált.Ha hívtak valahova,azt is azért hogy legyen kit szivatni.Mindig beégettek a lányok elött is.Én mindig mentem,de ha nekem kellett valami,soha nem számíthattam senkire.Nagyon durva dolgokat megcsináltak velem.Többször megfogadtam hogy nem barátkozom velük többet,de mivek más nem volt,mindig megbocsátottam.De csak újabb csalódás lett a vége.

Lányokkal is próbálok ismerkedni de egyből elutasítanak.Facebookon is már 4-en letiltottak.

Mindig egy normális barátról álmodtam,akiben megbízhatok,de soha nem kaptam meg.2 éve megszakítottam ezekkel a kapcsolatot,azóta nincs egy barátom se és semmi szociális életem.

Netes barátaim voltak,innen a gyk-ról,de azok is mind itthagytak kivétel nélkül.Azt hittem legalább szánalomból barátkoznának velem ha megmomdom higy egy darab barátom sincs és egész nap nem szól hozzám senki,de nem.

Az ember alapvetően gonosz és szadista faj.Szerintem nem kéne emberekkel barátkozni.Ha vennék egy kutyát vagy egy macskát,sokkal jobban járnék mint bàrmilyen emberi kapcsolattal.



2018. aug. 9. 12:06
1 2 3 4
 21/33 Alain Delon ***** válasza:
71%
20: Te tényleg kibírhatatlan vagy: hisztizel, dramatizálsz. Csak terheled a környezeted.
2018. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Igen azért kell meghalnom

Egy korcs vagyok akit nem fogad be a társadalom.Köszi hogy érezteted velem

2018. aug. 11. 12:31
 23/33 he84 ***** válasza:
Az a baj kérdező, hogy láthatóan meg se próbálsz kimászni ebből a túlzott negatív hozzáállásból. Így nem csoda, ha nem lesznek barátaid és ha többen kerülnek, már elnézést. Szóval igenis rajtad is múlik, ha hiszed, ha nem!
2018. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

6 évig próbálkoztam teljesen eredménytelenül.

Már belefáradtam a barátkozásba,feladom

2018. aug. 11. 15:49
 25/33 A kérdező kommentje:
Jobb az ha kerülöm az embereket,addig senki nem tud nekem ártani
2018. aug. 11. 15:49
 26/33 Alain Delon ***** válasza:
71%
22: Fúúú, de egy aljas lelki zsarnok vagy te! Nem is csodálom, hogy előbb-utóbb mindenki dob!
2018. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Jólvan ne rugdozz már

Nyilván te is olyan vagy mint azok akik mindig csesztettek

2018. aug. 12. 01:02
 28/33 Alain Delon ***** válasza:
91%
27: Ezt a hisztis-mártírkodós természetet tényleg nem lehet bírni, mint ami neked van. Logikus, hogy mindenki leépít. Senkinek nem kell a hátára egy púp.
2018. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Képzeld élőben soha nem hisztizek.Csak interneten.Nem bírom elviselni ha mások gyengének látnak.

Te is azt élvezed hogy egy sérült embert rugdosol

2018. aug. 12. 21:24
 30/33 Alain Delon ***** válasza:
29: Te meg azt élvezed, hogy felteszel egy kérdést, utána meg hisztizel a válaszok miatt.
2018. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!