Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól tettem hogy feladtam hogy...

Jól tettem hogy feladtam hogy valaha is legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak barátaim.Az összes barátom csak kihasznált.Ha hívtak valahova,azt is azért hogy legyen kit szivatni.Mindig beégettek a lányok elött is.Én mindig mentem,de ha nekem kellett valami,soha nem számíthattam senkire.Nagyon durva dolgokat megcsináltak velem.Többször megfogadtam hogy nem barátkozom velük többet,de mivek más nem volt,mindig megbocsátottam.De csak újabb csalódás lett a vége.

Lányokkal is próbálok ismerkedni de egyből elutasítanak.Facebookon is már 4-en letiltottak.

Mindig egy normális barátról álmodtam,akiben megbízhatok,de soha nem kaptam meg.2 éve megszakítottam ezekkel a kapcsolatot,azóta nincs egy barátom se és semmi szociális életem.

Netes barátaim voltak,innen a gyk-ról,de azok is mind itthagytak kivétel nélkül.Azt hittem legalább szánalomból barátkoznának velem ha megmomdom higy egy darab barátom sincs és egész nap nem szól hozzám senki,de nem.

Az ember alapvetően gonosz és szadista faj.Szerintem nem kéne emberekkel barátkozni.Ha vennék egy kutyát vagy egy macskát,sokkal jobban járnék mint bàrmilyen emberi kapcsolattal.



2018. aug. 9. 12:06
1 2 3 4
 11/33 he84 ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de ha ennyire megkeseredett és undok vagy, akkor nem fogsz tudni barátokat szerezni, mert a legtöbb embert eléggé taszítja az ilyen negatív kisugárzás. Csak mert sokszor rossz emberekkel voltál körülvéve, akikben csalódtál és akik bántottak téged (amit sajnálok, tudom hogy elég rossz), még nem azt jelenti, hogy akkor nem lehet rendes, igazi barátot találni és nem jelenti azt se, hogy akkor minden ember gonosz és szadista! Ennyi erővel ha utálod az embereket, akkor magadat is utálnod kéne, hisz te is ember vagy. Bírom, mikor valaki minden embert utál, de önmagát nem, pedig ő maga is ember. Elég fura, már bocsi. Nem akarlak bántani, csak eléggé őszinte és szókimondó vagyok. Én is csalódtam anno 1-2 barátban, volt hogy pár osztálytársam csúfolt, megalázott, de később mégis lett igazi jó barátom.
2018. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 he84 ***** válasza:
100%
És kikérem magamnak, hogy gonosz és szadista lennék, nem vagyok ilyen és még jó páran szintén nem ilyenek! Én soha nem hagytam cserben senkit, nem bántottam senkit! Szóval megkérlek, hogy ne általánosíts elítélve mindenkit!
2018. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Rengetegszer próbálkoztam de kivétel nélkül mindenkiben csak csalódtam.Az utóbbi 6 évben összeswn 10 barátom volt,a nagyrésze elárult,itthagyott,egy része csak kihasznált,csak érdekből volt a barátom,a másik része meg folyamatosan szivatott és bàntalmazott.

Elég szar érzés ha elhívnak valahova és mindenki beszólogat,rajtad röhög,elveszik az italodat és rádborítják..

Ha egész életemben ezt kaptam,soha nem volt hozzàm kedves senki,hogy várod el hogy bízzak az emberekben?

2018. aug. 9. 18:00
 14/33 Alain Delon ***** válasza:
86%
3: Ezek után ne is csodálkozz, hogy kb. semmibe sem néznek, ha így válaszolsz másoknak. Nem is érdemled meg a barátokat. De még állatot sem.
2018. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

14

Ez rohadt rosszul esett!Most jól belémrúgtál

Egész életemben kedves voltam mindenkivel,de nem ezt kaptam vissza..Mindenki csak kihasznált,szivatott és elárult.

Csak egy barátot akartam,akivel kölcsönösen számíthatunk egymásra,de em kaptam meg!Nem számíthattam soha senkire

2018. aug. 9. 22:56
 16/33 he84 ***** válasza:
100%
Akkor sajnos rossz embereket fogtál ki, van bőven sajnos rossz ember is. Ettől még nem mindenki ilyen, nem érdemes feladni, ha valóban szeretnél egy barátot! Ám ne ilyen negatívan állj hozzá, mert így nagyobb eséllyel nem fog menni! Ja és az ilyenek nem barátok, csak kihasználtak és szórakoztak rajtad. Nem érdemes őket barátnak nevezni, csak megjátszották magukat.
2018. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

“Nem érdemes őket barátnak nevezni, csak megjátszották magukat.”


Ha így vesszük,soha sem voltak barataim

2018. aug. 10. 02:06
 18/33 Alain Delon ***** válasza:
80%
15: Mi esett neked rosszul? Az, hogy azt válaszoltad nekem, hogy azt válaszolod, hogy "Leszarom...". Te egy nagyon szar természetű valaki vagy. Ezért van, hogy senki nem vesz emberszámba. Utána meg te panaszkodsz. Tényleg nem érdemelsz jobb bánásmódot.
2018. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltam ilyen.Nem ismered az életemet.
2018. aug. 10. 23:47
 20/33 A kérdező kommentje:
Akkor rúgjál belém fogj egy kést és ölj vele meg,azt érdemlem.Legalább nem kell tovább élnem
2018. aug. 10. 23:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!