Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rontom el mindig a...

Miért rontom el mindig a barátságaimat?

Figyelt kérdés

Új emberekkel könnyen ismerkedem,amint tobb idot töltünk együtt mindent elb#szok. Félek az osztálytársaimtól, felek az emberektől. Egyetlen barátom van az osztályban, de nagyon unalmas csak vele lógni. Ha megjátszom magam az senkinek se kell mert erőltetett,ha pedig magamat adom arra se kíváncsi senki mert egy öngyűlölő életunt depresszióbomba vagyok.

Mit tegyek? Nagyom magányos vagyok.. 16/L



2018. aug. 22. 00:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kéne kicsit pozitív hozzáállás:) Szeresd önmagadat:) Írd össze a jó tulajdonságaidat; hogy mi az, amit te kedvelsz magadban, pl jószívű, segítőkész, együttérző, megbízható, őszinte, szerény, szelíd, barátságos, szorgalmas, kitartó, stb. És tudd magadról, hog y jó ember vagy, vagy pedig csak legalább törekszel a jóság, a tökéletesség felé. És ezt pl láthatod úgy, hogy valamiben törekszel, nem pont ebben kell, de ez segíthet; hogy pl próbálsz netről egy koreográfiát leutánozni, és próbálsz egyre jobb lenni. Ez pl segíthet; itt nézheted; hogy te tényleg próbálkozol, igyekszel. Amúgy lehet, hogy tényleg a negatív szemléleteddel van a baj, lehet, hogy már annyira negatívan/ vagy pl reálisan /esetleg kevésbé reálisan látod a Világ dolgait, hogy azzal lehúzol másokat is, lehúzod mások hangulatát, és még ők is elkedvtelenednek. Lehet, hogy te is el tudnád szomorítani még a vidám vasárnapot is. Szal, lehet, hogy ez a helyzet. Amúgy pl vannak ilyen karkötők, vannak ilyen ásványok, amiknek pl pozitív a kisugárzásuk, és tölti az ember csakráit. Pl magabiztosabb leszel, jobb lesz a beszédben kifejezőképességed; vagy valami. Meg pl depi ellen esetleg jó az orbáncfű-citromfű-tea-kombó.
2018. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, annyi különbséggel, hogy én szeretem a legjobb haverommal lógni :D.


Vele ballagtam el, de már rég láttam.


Azóta csak a munka tölti be az életemet, meg a sikertelen társkeresések...



De l@r&m és már csak a pénznek élek, minnél több legyen és jó életem...


Nőt meg majd a pénzzel szerzek :D

2018. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!