Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek ölelést?

Hogyan kérjek ölelést?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:

Egyik lány osztálytársammal elég sokat beszélek, mint élőben, mint messengeren, és jól esne tőle egy ölelés. Csak baráti kapcsolat van köztünk, semmi több, és nem akarom, hogy félreértse, és itt legyen ennek vége.



2018. szept. 17. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod, hogy szeretnél egy Ölelést :)

Nekem is vannak fiú barátaim és simán megölelnek ha úgy tartja kedvük. Én ezt “nem eszem sehova”, nem értem félre. Van amikor én ölelem meg őket :)

Ne gondold túl, ha mind a ketten tényleg 100%ig barátként tekintetek egymásra, akkor nincs min görcsölni

2018. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*teszem

És ami lemaradt: 20/L

2018. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem már elég régen öleltek meg, közel 4 éve. Már nekem is jól esne egy ölelés, de sajnos barátaim nincsenek. Mivel elég visszahúzódó vagyok, ezért nekem is nehezemre esne kitalálni, hogy miképp öleljem meg azt a lányt...
2018. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen ha olyan a szitu, mondjuk valami kínos történeten röhögtök vagy amikor élőben találkoztok/elválásnál egyszerűen öleld meg.

Hidd el ha mindkettőtök részéről tényleg csak egyszerűen baráti a viszony nem érti félre. Én is állandóan megölelem a fiú barátaimat, rájuk támaszkodom stb és eddig még nem értették félre

De ha neked jobb úgy akkor meg is kérdezheted hogy megölelheted e

17/l

2018. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2018. szept. 18. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor talalkoztok vagy elkoszontok egymaatol, akkor egyszeruen kedvesen a szemebe nezel oddalepsz es megoleled. Hidd el nem fog neki rosszul esni :3


Egyszeru nem? 😃

Ha estleg ellok magatol akkor nem azert teszi majd valoszinuleg mert utal vagy ilyesmi, csak hirtelen eri, esetleg nem szoktak a baratai olelgetni es zavarban lenne miatta. Ilyenkor ne buslakodj, csak simisd meg a vallat/hatat es egy mosoly 😁 es ennyi. Ezzel megtorod a jeget es ha legkozelebb megoleled mar nem eri varatlanul.

2018. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!