Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én vagyok a hibás,...

Tényleg én vagyok a hibás, mert megszakítottam a szexet?

Figyelt kérdés
Egyetemi kollégiumban vagyok és egy szobában 3-an vagyunk fiúk. Az ágyak egymástól 2 méterre vannak kb, tehát egy lépésre sincsenek. Sajnos az egyik szobatársam eléggé kanos kicsit és az egyel mellettünk lévő szobában lányok vannak, ott pedig talált magának egy "csak szex, mert amúgy a lánynak van pasija" lányt. És sokszor filmeznek hajnali 4-5-ig az ágyában, úgy, hogy mi ketten pedig ott alszunk a szobában. De eddig megbarátkoztunk vele, hogy csak filmeznek és utána együtt alszanak be rajta. De tegnap este nagy mocorgásra és nyögésekre keltem, felkapcsoltam magam mellett a kislámpát ijedtemben, hogy mi ez a sikoltozás és látom hogy éppen szexelnek. Megijedtek, hogy felkeltettek engem, majd a másik szobatársam is felkelt, szóval gyorsan abbahagyták, utána felöltöztek és mindenki elment aludni mintha mi sem történt volna. Ma reggel pedig nagy mérgesen mordult rám szobatársam, hogy hogy merészeltem megszakítani a szexüket, miért ébredtem fel, már egy ideje itt udvarol a lánynak és végre sikerült elcsábítanija, miért nem fogadom el, hogy itt mindenki szexel mindenkivel, és hogy itt mindenki mindenkit meg akar dugni, és hogy minden hétre szervez egy újabb lányt (ki is nézem belőle, mert olyan csajok kedvence, aki már kb a százon túl van), stb... Szóval a kérdésem az, hogy tényleg én vagyok a szemét alak ezért? Vagy ők a bunkók?

2018. szept. 25. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Szar ügy
2018. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők a bunkók.
2018. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

"Az ágyak egymástól 2 méterre vannak kb, tehát egy lépésre sincsenek."

Jó nagyokat lépsz...

2018. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó akkor 2 lépésre :D de érted...
2018. szept. 25. 17:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő a hibás, intézze úgy, hogy csak párjával legyen kettesben.

Más nem tehet arról, hogy fel "merészelt" ébredni a hancúrozásukra.

2018. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy tahó a szobatársad. Nem körülötte meg a "magán"élete körül forog a világ, nem nektek kell alkalmazkodni. Ha egyszer megbeszélitek hogy te elmész egy órára biciklizni / konditerembe / könyvtárazni, akkor okés, de így nem.
2018. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ettől az is korrektebb lett volna, ha 10 órakor megbeszéli veletek, hogy menjetek ki sétálni egy órácskára, mert úgy látja, lenne kedvetek meginni valamit a közelben, amit természetesen ő fizet!
2018. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vsvx hibás. Ő a tapló. Dugjanak máshol.
2018. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy menjen albérletbe.
2018. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ők a taplók!!

7-es nagyon jót írt!

Meg lehet ezt beszélni normálisan is.

2018. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!