Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én vagyok a hibás,...

Tényleg én vagyok a hibás, mert megszakítottam a szexet?

Figyelt kérdés
Egyetemi kollégiumban vagyok és egy szobában 3-an vagyunk fiúk. Az ágyak egymástól 2 méterre vannak kb, tehát egy lépésre sincsenek. Sajnos az egyik szobatársam eléggé kanos kicsit és az egyel mellettünk lévő szobában lányok vannak, ott pedig talált magának egy "csak szex, mert amúgy a lánynak van pasija" lányt. És sokszor filmeznek hajnali 4-5-ig az ágyában, úgy, hogy mi ketten pedig ott alszunk a szobában. De eddig megbarátkoztunk vele, hogy csak filmeznek és utána együtt alszanak be rajta. De tegnap este nagy mocorgásra és nyögésekre keltem, felkapcsoltam magam mellett a kislámpát ijedtemben, hogy mi ez a sikoltozás és látom hogy éppen szexelnek. Megijedtek, hogy felkeltettek engem, majd a másik szobatársam is felkelt, szóval gyorsan abbahagyták, utána felöltöztek és mindenki elment aludni mintha mi sem történt volna. Ma reggel pedig nagy mérgesen mordult rám szobatársam, hogy hogy merészeltem megszakítani a szexüket, miért ébredtem fel, már egy ideje itt udvarol a lánynak és végre sikerült elcsábítanija, miért nem fogadom el, hogy itt mindenki szexel mindenkivel, és hogy itt mindenki mindenkit meg akar dugni, és hogy minden hétre szervez egy újabb lányt (ki is nézem belőle, mert olyan csajok kedvence, aki már kb a százon túl van), stb... Szóval a kérdésem az, hogy tényleg én vagyok a szemét alak ezért? Vagy ők a bunkók?

2018. szept. 25. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
-Emberek! Menjen mindenki haza! Nincs itt semmi szex! Nincs itt semmi látnivaló! :-)
2018. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy növesszen agyat és olyan helyre vigye a csajokat dugni, ahol nem fekszik mellette két szobatársa
2018. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy ne emberkedjen mert különben következő éjjel ő fog sinkongatni az ágyban :DD
2018. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na hát megint dugnak csak most illedelmesen elküldtek a fenébe, mondták hogy ha lehet 2-3 óráig vissza se menjünk, foglaljuk el magunkat valahogy... nagyon jó :)))
2018. szept. 25. 20:24
 15/17 anonim ***** válasza:
.
2018. szept. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

Én azt bírom a legjobban az egészben, hogy "van barátja, ezért csak szex" csajjal jött össze. :))

Hány ilyen van és eközben mindenhol megy s kábítás, hogy a nőknek ehhez érzelem kell és blablabla...

2018. szept. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fú de bunkók. Amúgy jelezhetnéd neki, hogy néha a csaj szobájába is hancúrozzanak.


Koli alapszabály, hogyha kefélni akarsz megbeszéled szobatársakkal mikor nincsenek otthon, vagy elküldöd őket a kontódra valahová.

2018. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!