Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeretik azt aki...

Miért nem szeretik azt aki introvertált egy közösségben sem?

Figyelt kérdés

Mit gondonak róluk?

Azt hogy nagyképűek, vagy sunyik, rosszban törik a fejüket?


2018. okt. 5. 13:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9


Azt, hogy gyengébb képességűnek gondolják őket miből gondolod? Volt már olyan eset, hogy annak tartottak?

Az, hogy valaki sokat pofázik nem azt jelenti, hogy okos. Még ha annak is képzeli magát. Az igazán nagyszerű gondolatok magányos pillanataiban születnek az embernek.


Most nyilván egy introvertált egy számára nagy nyomást jelentő helyzetben (ahol sok ember van körülötte) a stressz, szorongás hatására messze képességei alatt fog teljesíteni, míg egy extrovertált aki élvezi a helyzetet simán hozni fogja a tőle telhető legjobbat és így okosabbnak fog tűnni mint az introvertált. Ám amikor például írásbeli vizsgák vannak, mindig előjön a különbség, és gyakran az introvertáltak javára, hiszen amikor magukra vannak jobban tudnak gondolkodni, teljesíteni.


Én is a sulikban a csendes jó tanuló voltam mindig. Sosem szóltam órán, ám dolgozataim mindig jól sikerültek és a legjobbak között voltam eredmény tekintetében. De nyilván azt belátom, hogy menedzserként, értékesítőként pancser lennék.

2018. okt. 5. 22:07
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Én nem tartom magam intro- és extrovertáltnak sem,mert bem lehet az emberek csak úgy besorolni. De jómagam szerttek elvonulni,egyedül lenni,vagy olyan tevékenységet végezni,ahol nem kell egy csomó emberrwl együtt lenni. Viszont! vannak olyan érdeklődési köreim,amikor szeretek emberekkel lenni,és beszélgetni velük,inkább ez a hangulatomtól függ. Talán aki extro azért nem közelednek felínk,mert nem tudják hogyan vay akár azt,h mi szeretnénk-e,mert láthatja,hoy inkább jól elvagyunk egymagink is,vagy akár csak egy két ember társaságában. Mindent összevetve,néha nekünk is kell változtatnunk.

Au revoir

2018. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!