Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy a barátom...

Mit tegyek, hogy a barátom megértsen?

Figyelt kérdés

A barátom a fejemhez szokta vágni azt, hogy "Miért nem szerzek egy barátnőt?" szerinte barátnőt kellene találnom és nem csak kalandozni.


Amit tudni kell, hogy 2,5 hónapja lett vége az 1 éves kapcsolatomnak, kihasznált, becsapott nem volt elég neki az, hogy hűséges voltam, szerettem, tiszteltem és elhagyott egy olyanért akivel nem lehet együtt.


Azóta is emésztem fel a dolgot, de a munkám mellett van időm magamra, bulizhatok, kalandozhatok ès ez így nekem jó. Nem kell senkinek sem megfelelnem, több időm van a barátokra, bulizhatok. De ettől még nem vagyok rossz ember vagy?


De a barátom meg olyan, hogy egy hónapba van 3 kapcsolata és minden kapcsolata után hozzám jön nyafogni, hogy így meg úgy kihasználták.

Én meg pont ezért nem akarok kapcsolatot.


Mit tegyek, hogy megértse?


2018. nov. 18. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem is értem, miért akartok megfelelni minden körülöttetek élő embernek. Ha nem ért meg akkor nem ért meg és kész. Ki ő neked, hogy teperni kelljen utána? Senki. Azt csinálsz az életeddel amit akarsz.
2018. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külömböző életfelfogásotok van, ő azt gondolja az a helyes amit ő mond... Bár fura, hogy ő pont nem azt teszi, ami "szerinte helyes lenne", illetve ő nem tudja a saját életében megtenni, lehet pont ezért mondogatja neked...

Nem kell megfelelned neki sem.

2018. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy úgy élj, ahogy neked jó, a te elvárásaid szerint. A barátod meg úgy, ahogy neki tetszik.

Nem sok jövőt jósolok a barátságotoknak, ha ő nem tiszteli a te elképzeléseidet.

2018. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!