Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy az egyik...

Lehetséges, hogy az egyik legjobb haverom meleg? 18/f

Figyelt kérdés

Nem olyan fiu mint mi vagyunk a többiekkel :D

Egy idős velem, nem volt még barátnője és nem érdeklik igazán a lányok, bár ez nem is lenne furcsa, csak látom a buszon, hogy jönnek szívek neki üzenetben, így elég izgi :D Társaságban nem is szokott beszélgetni telefonon, üzenetben sem senkivel megvárja amég egyedül van, vagy nyugodt a környezet. Amikor a szívecskéket kapta akkor sem irt vissza az illetőnek amég én láttam őt😁(ugyan arra lakunk) Ja meg nem is beszél sosem róla, hogy lenne olyan lány aki érdekelné vagy akivel alakulóban lenne, pedig azért valljuk be, a legjobb haveroknak mindenki dicsekszik valamilyen szinten az ilyennel, főleg ha ilyen megbízhatóan viszonyolunk egymáshoz, már több éve ismerjük egymást. Már többen is kérdezték tőlem az osztályunkban ugyan ezt:D Persze nekem ugyan úgy haverom maradna attól.

Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre.



2018. dec. 15. 13:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%
Igen.
2018. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt, miért is tartozna rád ez a kifejezetten magánügy ? Másrészt, attól, hogy valaki nem henceg (nem mond valótlanságokat), csak magára tartozónak gondolja az olyan ügyeket, amelyek az ő érzelmeivel kapcsolatosak, attól miért lenne meleg ? Harmadrészt, ha annyira jó haverod, akkor miért teszed ország-világ közkincsévé, hogy ilyen gondolatok merültek fel benned ? Nincs benned egy kis kotnyelesség, hogy olyanba ütöd az orrod, ami nem tartozik rád ?
2018. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Jó lenne ha összehoznál vele, szúrnám a púzóját.
2018. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es.


Ugye tudod, hogy ez az oldal anonym ?

2018. dec. 15. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Kvára semmi közöd hozzá.
2018. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ennyiből szerintem ezt nem lehet leszűrni. Egyébként, jó sok szabadidőd lehet, ha van időd ilyeneken gondolkozni...
2018. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mi az ekkora nagy baj ezzel a kérdéssel :D
2018. dec. 15. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt vágod, hogy elég segg_fej dolog mások privát mobilos tevékenységébe belenézni? Azt meg nem írtad, hogy férfi vagy nő küldte-e neki azokat, mondjuk amúgy sem tartozna rád. A legjobb haverodat csakúgy kibeszéled a háta mögött egy anonim oldalon, ez szerinted rendben van? Én nem tennék ilyet a legjobb barátaimmal. Nem, még akkor sem, ha az oldal anonim, mert attól még igen is megtetted.

Ez az össze-vissza vihorászásod meg heherészésed (feltűnően sok vihogó-heherésző szmájli) meg amúgy sem teljesen normális. Szóval vannak itt bajok...de inkább veled.

2018. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
kérdező, nem vagy te csaj igazából? mert pont úgy írsz meg gondolkodsz mint egy yaoi-mániás tini liba.
2018. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ki beszélésnek számít ez ?? Pff homofób társadalom... Egybekent csak oda pillantottam a telefonjára.
2018. dec. 15. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!