Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy az egyik...

Lehetséges, hogy az egyik legjobb haverom meleg? 18/f

Figyelt kérdés

Nem olyan fiu mint mi vagyunk a többiekkel :D

Egy idős velem, nem volt még barátnője és nem érdeklik igazán a lányok, bár ez nem is lenne furcsa, csak látom a buszon, hogy jönnek szívek neki üzenetben, így elég izgi :D Társaságban nem is szokott beszélgetni telefonon, üzenetben sem senkivel megvárja amég egyedül van, vagy nyugodt a környezet. Amikor a szívecskéket kapta akkor sem irt vissza az illetőnek amég én láttam őt😁(ugyan arra lakunk) Ja meg nem is beszél sosem róla, hogy lenne olyan lány aki érdekelné vagy akivel alakulóban lenne, pedig azért valljuk be, a legjobb haveroknak mindenki dicsekszik valamilyen szinten az ilyennel, főleg ha ilyen megbízhatóan viszonyolunk egymáshoz, már több éve ismerjük egymást. Már többen is kérdezték tőlem az osztályunkban ugyan ezt:D Persze nekem ugyan úgy haverom maradna attól.

Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre.



2018. dec. 15. 13:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
beszélgess vele a melegekről és nézd a reakcióit. ha meleg, akkor zavarba jön.
2019. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!