Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a barátomnak? SOS

Figyelt kérdés

Szóval megpróbálok röviden és tömören fogalmazni.

27 éves a batátom és még a szüleivel él. A szülei bekorlátozzák, kisemmizik és verik. A mai nap úgy meg verték hogy be is pisilt szegény. Egyszerűen nem tud a szüleitől megszabadulni. Felvettek lakáshitelt a barátom nevére amit még 8 évig kell fizetniük ez havi kb 60 ezer forint az ő fizetéséből, és további 20 ezret még elvesznek tőle. És így kb marad neki még egy hónapra 90 ezer forint. Ennyi pénzből még megtakarítása sincsen. Szerintetek hogyan tudna kijönni ebből a szarból amiben most van? Van valami ötletetek?



2019. jan. 13. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De kezdésképp hotel lenne jó neki. Koszt, kvártély megvan, alig lenne ott némi költsége. Szinte az egész fizuját meg tudná spórolni.


Én is így kezdtem. Először folyami hajón voltam. Ott ugyebár teljes ellátás volt, bár 3-an voltunk egy kabinban. Aztán Skóciában dolgoztam hotelben bentlakással. Most pedig Angliában vagyok egy raktárban.

2019. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!