Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van/volt olyan barátoto...

Nektek van/volt olyan barátotok, akivel picit ilyen "szerelmes barátságot" éltetek meg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindketten tudjátok, hogy nem lesz köztetek párkapcsolat (a mi esetünkben én kapcsolatban is vagyok) ,de kémiai szinten azért mindketten érzitek, hogy ez nem a sima "csakhaver" kategória. Hangsúlyoznám, hogy szeretem a jelenlegi páromat, eszem ágában sincs szakítani vagy megcsalni őt! (és természetesen tudnak egymásról)

Ugyanakkor nagyon fontos számomra a fent említett fiú, mert nagyon jó hatással vagyunk egymásra, és egymásnak tetsző értékeket képviselünk és hát van egy közös rezgés.

Ha volt már valaki hasonló szituációban mit tett? Érdekelnének a tapasztalataitok/élményeitek



2019. febr. 19. 21:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
ha fontos számodra és jó hatással vagytok egymásra miért érdekel hogy valaki kilépett-e ilyenből? ha megéri neked akkor egyértelmü. én keresztülmentem rajta és nem tudtam elengedni amiért most is köszönetet mondok a múltbéli énnek mert azóta is közel áll hozzám sok év távlatból de az eleje nem volt egyszerü. ha erős a kapcsolatod vagy van multja akkor csak élvezd. régóta vagytok eggyütt?
2019. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyoldalú volt és többször előfordult. Persze én akkor természetesnek gondoltam, azt hittem, normális, ha ilyen erősen szereti egymást két barát. Volt, hogy a már a másik fél beszélt velem, hogy ő nem leszbikus; na az nagyon ciki volt.
2019. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló.

Már gyerekkorunkban is (visszagondolva) volt köztük kémia, vonzalom.

Aztán, amikor úgy alakult az élet, hogy felvettük jobban a régi kapcsolatot az végül (hónapokkal később) egy romantikus, eltitkolt barátság extrákkalban találtam magam.

A szexkapcsolat a bénázásunk és határozatlanságunk véget ért. A kapcsolatot tartottuk, de végül megszakítottuk a teljes kapcsolatot, mivel én most jelenleg kapcsolatban vagyok és így valamiért neki nem fért bele, hogy havi 1-2szer megkérdezzük, hogy van a másik.


A szívemet teljesen összetörte ez a kis kaland.

Sokszor elgondolkodok én is azon, hogy mi lett volna ha bele se kezdek az egészbe, vagy mi lett volna ha nem vagyok gyáva...

Szóval én annyira nem ajánlanám, de örülök, mert amit akkor éreztem, felejthetetlen volt:)

2020. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!