Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az igazság?

Mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy 10 éves baráti kapcsolatom egy sráccal, ami az utóbbi időben tönkrement, előtte-sülve főve együtt voltunk. Az egyik barátnőm mondta el nekem, hogy a srác a hátam mögött nevetgélt rajtam meg különböző módokon kutatott utánam. Én azt hittem, hogy legjobb barákent ha kíváncsi, tőlem kérdezi meg egyenesen, hogy azt én is tettem. Ezen tört ki a veszekedés. A srác most nagyon haragszik a barátnőmre, és azt mondta neki, hogy nem is baj, hogy elmegy majd másik suliba, mert miatta nem szólok hozzá. Az összeveszésünkért őt hibáztatja, mert ő mondta el nekem, hogy a fiú mit tett. A srác nem hajlandó tőlem bocsánatot kérni, viszont minden velem kapcsolatos doloh érdekli, a barátnőim szerint mindig rólam beszél. És azt állízja, hogy az a barátnőm, aki beárulta őt nekem szerelmes belé. Amikor a suliban a székemre ült, kkor mondta a bnőm, hogy ne üljön oda, mert ott én ülök, és erre a srác visszakérdezett, hogy neki már ez is egy szexszel egyenlő?

Szerintetek most miért állítja hogy a bnőm szerelmes belé és rám miért haragszik, ha ő vétett ellenem?



17/L


2019. márc. 31. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus
2019. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jajj istenem de jó hogy már nem vagyok tini😩
2019. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!