Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tereljem el a figyelmem...

Hogyan tereljem el a figyelmemet amikor nagyon hiányzik, de túl büszke vagyok a béküléshez?

Figyelt kérdés

Igazából nem is csak a büszkeségem miatt nem keresem fel hanem, mert tartok attól, hogy én viszont nem hiányzok neki annyira, mint ő nekem. Kb egy éve vesztünk össze és kölcsönösen nagyon megbántottuk a másikat, valószínűleg soha nem is voltunk igazi barátnők. Nekem mégis mindennap eszembe jut és annyira hiányzik, hogy mostanában már sírni is szoktam miatta,pedig nem érdemli meg. Haragszok még rá és sosem lehetnénk olyan jóban, mint a veszekedés előtt és, ha az eszemre hallgatok nem is kell nekem ilyen barátnő. Utálom magam amiért még most is tudom hiányolni és szomorkodni miatta.

Ha valaki szokott hasonló helyzetbe kerülni mivel tudja elterelni a figyelmét? Hogyan maradjak erős, hogy ne alázzam meg magam előtte és eszembe se jusson keresni őt?

23/L


2019. máj. 25. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Menj el az esküvőjükre, a násznép előtt kérd vissza az ellopott pénzt és a lakbért.

Viccet félre téve egy ilyen tapló ember nem ér semmit. Az én exbarátnőm azért nem áll velem szóba már tizen éve mert megmondtam neki a cseregyakos faszija megcsalja és engem is lesmárolt akaratom ellenére. Az első csókom lopta el a szemét. A lány kiakadt ezen és azt mondta, hogy csak irigykedem rá és lúzer vagyok aki senkinek se kell. Ráakaszkodtam ahogy a pasijára is pedig sosem tartott a barátjának csak megesett rajtam a szíve mert olyan béna vagyok. Plusz direkt azért hívtam meg a nyaralónkba előtte pár napra, hogy ne lehessen együtt a törökkel. Akkor még nem is tudtam a létezéséről. Évekig emésztettem magam, hogy minek mondtam el hiszen pár napra rá rányitott miközben egy másik nővel volt. Ma már örülök, hogy így alakult, legalább még relatíve időben lehullott a lepel róla. Nem volt igaz barát, én annak tartottam.

2019. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!