Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm rossz irányba halad,...

Barátnőm rossz irányba halad, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsi segítséget szeretnék kérni, adott egy barátnőm aki nagyon rossz irányba kezdett el haladni elég durván pia, cigi, fiúk.. stb. Beszéltem már vele erről de nem érdekli amit mondok neki. Azt mondja hogy ő ilyen, és így kell elfogadni. Valaki tudna segíteni abban hogy hogy tudnám tudtára adni hogy nagyon rossz amit csinál és változtatni a kell!?

2019. jún. 18. 01:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sehogy
2019. jún. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy aki ilyen az nem fog a két szép szemedért megváltozni. A szülei tudnak róla? Hány éves? Talán majd észbe kap, ha részegen hazaviszi a rendőr...
2019. jún. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz irányba halad,hanem abba az irányba akar haladni. Ő döntése.
2019. jún. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ő maga nem látja be, hogy rossz az irány akkor sehogy.
2019. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha kiskorú, akkor szülőknek szólni. Ha a szülőknek van eszük, akkor azonnal küzbelépnek - ott nem kell a gyermek beleegyezése a segítséghez.


Ha nagykorú akkor max rábeszélni tudod, hogy kérjen segítséget. De nem igazán fogod tudn, mert ők nem látják be, hogy mennek lefele a lejtőn.


Ennél többet semmiképp sem tehetsz, csak a táűmasza lehetsz.

2019. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14 éves, szülők tudják, már beszéltem velük.. ő is tudja de állandóan azt hajtogatja, hogy ő ilyen, így kell elfogadni
2019. jún. 19. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Max a gyámügyet értesítheted még; ők ránéznek először is, utána esetleg a szülőket utasíthatják, hogy a gyereknek azonnal biztosítsanak segítséget.


Kérdező, sajnos ennél többet tényleg nem tehetsz. A Te szereped a szülők értesítésében merült volna ki. Mivel nem nagykorú, a szülei kényszeríthetik a kezelésre; ez nem történik meg. Tényleg max a gyámügy kényszerítheti erre a szülőket - de önmagad nem térítheted meg a szóbanforgó emberünket.

2019. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg megtehetnéd, hogy elhívod magaddal különböző programokra, kirándulásra, biciklitúrákra, vagy csak le a Balatonhoz, de csak ti ketten menjetek. Ha erre sem hajlandó, akkor hagyd ott, minek barátkozol vele?
2019. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Honnét tudod, hogy az a rossz irány, amit ő követ? Csak mert neked nem tetszik? Tudod, én is benne voltam nyakig minden hülyeségben. Az volt az elvem, hogy nem az a fontos, mennyi év lesz életemben, hanem az, hogy mennyi élet lesz az éveimben. Most 60 éves vagyok, és úgy gondolom, jól tettem, amit tettem, és sajnálnám, ha puszta jógyerekségből kihagytam volna ezt-azt. Azt is megsúgom, nem én vagyok az egyetlen, aki komoly posztot tölt/töltött be, pedig kamaszkorában nem ez volt előrelátható.
2019. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos nekem is pont ez a problémám a barátnőmmel, csak nála inkább az ivás meg a cigi (fiúk nem). Nem csak én vettem észre de 3 másik közös barátnőnk is. Mind leültünk vele beszélni erről, de nem segített. A saját tapasztalataim alapján nem lehet ezen segíteni. Nagyon sajnálom, tudom, hogy nem könnyü. Mi elhidegültün egymástól, és már nem nagyon beszélünk.
2019. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!