Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm rossz irányba halad,...

Barátnőm rossz irányba halad, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsi segítséget szeretnék kérni, adott egy barátnőm aki nagyon rossz irányba kezdett el haladni elég durván pia, cigi, fiúk.. stb. Beszéltem már vele erről de nem érdekli amit mondok neki. Azt mondja hogy ő ilyen, és így kell elfogadni. Valaki tudna segíteni abban hogy hogy tudnám tudtára adni hogy nagyon rossz amit csinál és változtatni a kell!?

2019. jún. 18. 01:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es: Te biztosan egy rocksztár vagy. Vagy a lelked mélyén az szerettél volna lenni.
2019. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Noha sztárnak sohasem nevezhettem magam, kedves 11-es, azt beismerem, hogy a diszkó stílus divatba jöttével felfelé ívelt a csillagom. Később azonban abbahagytam a zenélést, mert nem jutott már időm önmagam továbbképzésére.
2019. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!