Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyhogy nem hozzám jött oda...

Hogyhogy nem hozzám jött oda a srác?

Figyelt kérdés
A napokban az egyik barátnőmmel voltunk strandon ketten. Én 168 centi vagyok, 54 kg, a barátnőm 165 centi, 63 kg. Szóval rajta van felesleg, nem is sportol. Én nagyon szeretem őt, csak kicsit megdöbbentett, hogy egy számomra helyesnek tűnő srác inkább hozzá ment oda ismerkedni, beszélgetni, velem meg úgy viselkedett a gyerek, mintha levegő lennék, nem is nézett rám. Pedig az ismerőseink szerint én sokkal szebb vagyok, nem csak az alakra vonatkozik a dolog, hanem az arcom is szebb. Tudom, vannak belső értékek is, de először az ember a külsőt veszi észre, mikor meglátja a másikat. Ezért is kérdezem, hogy szerintetek miért nem hozzám jött oda a srác?

2019. júl. 7. 12:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15%
Sokan félnek a nagyon szép lànyoktól. Azok úgyis vàlogatnak vagy van pasijuk vagy csak úgyse kellek neki, ilyeneket gondolunk. De egyébként mindenki izlése màs lehet öt jobb nönek talàlta tényleg és ezért. Ez a két lehetöség van. Nekem sem tetszenek a csontvàz lànyok viszont a nagyon kövérek se.
2019. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem irigység van benned, hanem féltékenység. Végtelenül lekezelő vagy az állítólagos barátnővel és a sráccal is.
2019. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
Akárhogy is nézem a számokat, te egy vékonyka kislány lehetsz, a barátnőd meg formás. Bizonyos kor után ez utóbbi akár vonzobb is lehet a felnőtt férfiaknak, de hogy biztosra menjünk, muszáj lesz képet küldened!
2019. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Áh nem vagy irigy, csak kétségbeesetten kiírod a gyakorira, és támaszokat vársz :D
2019. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
53%
162 centihez vagyok 62, szép nőies alakom van, pedig nem sportolok...
2019. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%
15-ös, a vásári kutyát nem érdekli.
2019. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
De valószínűleg a kérdező barátnője se lehet ocsmány ezek szerint, ezért nem értem részéről a döbbenetet :D
2019. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
20%
Pffft...Klasszikus taktika az érdeklődésed felkeltésére.Menj oda a csúnyábbikhoz,hogy felpiszkáld a szépben a versenyszellemet,akkor ő fog rád mozdulni "csakazértis",hogy lemossa a barátnőjét.
2019. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora önbizalomhiányos, gusztustalan ember vagy. Gondolom, csak azért barátkozol a lánnyal, mert csúnyábbnak tartod magadnál.
2019. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
86%

Úgy sajnállak kérdező,hogy ledöntötték a felépített kis álomvilágod,hogy te vagy a legszebb nő a vilagon,es mindenki csak teged akar

Bruhuhu

2019. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!