Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyhogy nem hozzám jött oda...

Hogyhogy nem hozzám jött oda a srác?

Figyelt kérdés
A napokban az egyik barátnőmmel voltunk strandon ketten. Én 168 centi vagyok, 54 kg, a barátnőm 165 centi, 63 kg. Szóval rajta van felesleg, nem is sportol. Én nagyon szeretem őt, csak kicsit megdöbbentett, hogy egy számomra helyesnek tűnő srác inkább hozzá ment oda ismerkedni, beszélgetni, velem meg úgy viselkedett a gyerek, mintha levegő lennék, nem is nézett rám. Pedig az ismerőseink szerint én sokkal szebb vagyok, nem csak az alakra vonatkozik a dolog, hanem az arcom is szebb. Tudom, vannak belső értékek is, de először az ember a külsőt veszi észre, mikor meglátja a másikat. Ezért is kérdezem, hogy szerintetek miért nem hozzám jött oda a srác?

2019. júl. 7. 12:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
15%
lehet hogy techikailag szebb vagy, én is szép vagyok, magas, vékony, kb mint egy modell, de a fiúknak nem szép lányokra van zükségük, hanem jó nagy mellekre, az meg a kövér nőknek jut osztályrészül....
2019. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Á, nem vagy irigy :D És szerény is vagy mellé!
2019. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 paradicsom31 válasza:
97%

A külső nem sokat jelent. A barátnőm 28 éves, sportos, jó az alakja, nagyon csini. Én 25 éves vagyok, alacsony, nem vagyok sportos, nincs lapos hasam, széles a csípőm, és narancsbőrös vagyok. A srác, akit "beajánlottam neki" mégis mellettem kötött ki, pedig a barátnőm sokkal csinosabb nálam. A kisugárzása más, mint az enyém :)

Lehetsz bármilyen szép, karcsú, ha a srác nem látja benned azt, amit "keres" nem fog veled foglalkozni :) és kérlek ne hasonlítgasd, méregesd a barátnődet. Inkább örülj neki :)

2019. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Pfej! Te vagy a tipikus megtestesítője annak, hogy miért nem barátkoznék soha nőkkel, mindegyik "barátnő" ilyen.


Egyébként valószínűleg azok mondják, hogy szebb vagy, akik nyalizni akarnak neked és simán lehet, hogy a barátnőd a "csúnyább arcával" és a feleslegével sokkal jobb csaj nálad.

2019. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
A melleim nekem is formásak, nem vagyok lapos. 😀 Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkit hasznosnak ítéltem, függetlenül attól, mennyire tetszett a válasz. 😒 Lehet nem kellene ezzel a témával foglalkoznom, azóta úgysem kereste a srác a barátnőmet. Szóval lehet csak unatkozott aznap, és kellett egy beszélgetőpartner, akivel cseveg egy órát. De ennek tudatában tényleg nem értem, hogy engem miért nézett levegőnek, ha csak beszélgetni akart, szerintem ez bunkóság...
2019. júl. 7. 20:22
 26/30 anonim ***** válasza:
95%
Én mostmár értem😂😂
2019. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő tetszett neki, de lehet az is, hogy nem volt elég önbizalma ahhoz, hogy téged megszólítson.
2019. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%
Az esetek elég nagy hányadában igaz, hogy egy fiúnak az a "szép", és érzelmeket megindító, aki jobban hasonlít az anyukájára. Ebben a versenyben pedig nem biztos, hogy te vagy a nyerő, miss Jégkirálynő.
2019. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
# 28: Akkor értem már, hogy az exem miért egy rusnya tehénnel jött össze.
2019. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Valószínűleg a barátnődet 100x vonzóbbnak találta kívülről és belülről is, ezért nem szólt még csak hozzád se... És remélem a barátnőd rájön, hogy új barátnőt kéne keresnie
2019. júl. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!