Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fogy ennyire a magyar?

Miért fogy ennyire a magyar?

Figyelt kérdés
Általánosan szerintem a kivándorlás,kevés gyerek miatt.De kicsit részletesebben is érdekelnek az okok,például miért lehet,hogy azt olvastam,hogy a 35-39 év közötti magyar férfiak 41%-a,nők 33%ának nincs gyereke.

2019. nov. 15. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon a vidék, megyeszékhelyek nagyon elmaradottak. Az emberek többségét onnan nem lehet összehasonlítani egy budapesti vagy nyugati emberrel.

Persze aki ott él és proli az nem tudja, nem ismeri be magáról, h az.


Nyílván ha valaki úgy érzi, h be tud illeszkedni külföldön és meg tud tanulni egy nyelvet és benne van a lehetőség, h kezdésnek vagy idővel olyan munkája legyen ami érdekli csak épp sokkal magasabb színvonalú és jobb légkörben, mint Magyarországon és ezzel annyi pénzt tud keresni, h jól él és még bőven tud félretenni is és ráadásul már kiégett az őt körbevevő proli, depresszív, agresszív, szolgalelkű honfitársaiból akkor még jó, h megpróbál elmenni.


Az egészségügy meg nem jó. Úgy pláne, h az emberek állapota a sz*r kaják, bagózás, sok gyógyszer, depresszió, bánat, idegesség, rengeteg munka miatt alapból rossz.

A szörnyű oktatás, miatt meg nincs annyi eszük, h saját egészségüket sporttal, vitamin kúrákkal, pihenéssel, jókedvvel javítsák.


Ezek nem mindenkire igazak, csak úgy a 80%ra kb.

2019. nov. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
0%

Egeszsegugyrol annyit hogy orulni kene hogy nalunk ingyenes.

Siman megcsinalnak egy vakbel mutetet tb re.

Ezt amerikaban par milliodba fajna.

2019. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%

Csak hogy értsd

Vakbel mutet 2 napi korhazi ellatassal 11M ft

Infuzio 340 ezer ft

Ct vizsgalat 1.5 M ft

Nalunk ezt meg havi 8 ezerert megkapod.

2019. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy nem lazacot kapsz nalunk de mondjuk nem dögölsz meg 30 evesen :)

Akkor meg mirol is beszelunk

2019. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

"Egeszsegugyrol annyit hogy orulni kene hogy nalunk ingyenes.

Siman megcsinalnak egy vakbel mutetet tb re.


Ezt amerikaban par milliodba fajna."


Ha felismerik a gondot és nem cseszik el a mutetet magyar módra.


2,USAban mégis magasabb a várható életmód,akkor hol jobb az egészségügy???

2019. nov. 21. 10:46
 56/64 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta hogy jobb?

Mert en nem.

Azt mondtam hogy ott fizetos annyi penz amennyit egy magyar 10 ev alatt keres ott itt meg havi 8 ezer.

Ismerosomnek a terdmutetet is ingyen csinaltak, masiknak szem mutetet.

Ez usaban lett volna laza 30M ft.

Es teljesen jo neki.

2019. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
0%
Usa ban egyebkent 3 evvel magasabb ez a mutato mint nalunk. Szoval kb teljesen elhanyagolhato.
2019. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

"Usa ban egyebkent 3 evvel magasabb ez a mutato mint nalunk. Szoval kb teljesen elhanyagolhato."


Abban igazad van,hogy a példát az USA-t te hoztad.Szerintem Japán,Svájc,skandináv országok,Hollandia stb. sokkal fejlettebb.Az USA-ban valóban nem jobb annyival.

2019. nov. 21. 18:25
 59/64 anonim ***** válasza:
93%

"Egeszsegugyrol annyit hogy orulni kene hogy nalunk ingyenes."


Nem ingyenes, nézd meg a bérpapírodat, hogy mennyit gombolnak le tőled havonta.

Ráadásul kitörölheted vele, hogy van, ha több hónapos varolista van mindenre.

Én egyszer nem voltam még tb-re CT-n, mindig magán úton kellett intéznem, mert betegként nem értem rá 3 hónapot várni. Magán úton meg gyakorlatilag azonnal mehetsz. Ugyanoda, jelzem.

Amerika nem értem hogy jön ide. Európa közepén élünk, több értelme van a többi európai országgal hasonlítgatni magukat. Szerintem.

2019. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nezzunk korul romaniaban, ukrajnaban.... Nem kell messzire menni ahoz hogy rajojjunk hogy azert annyira nem elunk szarul.
2019. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!