Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fogy ennyire a magyar?

Miért fogy ennyire a magyar?

Figyelt kérdés
Általánosan szerintem a kivándorlás,kevés gyerek miatt.De kicsit részletesebben is érdekelnek az okok,például miért lehet,hogy azt olvastam,hogy a 35-39 év közötti magyar férfiak 41%-a,nők 33%ának nincs gyereke.

2019. nov. 15. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
"Akkor nezzunk korul romaniaban, ukrajnaban.... Nem kell messzire menni ahoz hogy rajojjunk hogy azert annyira nem elunk szarul."Ebben tévedsz,határmenti településeken már a magyarok járnak át Romániaba dolgozni,mivel ott propaganda helyett magasabb bérek vannak.Ukrajna az más dolog,az tény,hogy Europaban meg mindig van 1-2 ország,amit nagy nehezen sikerül megelőzni.
2019. nov. 22. 12:45
 62/64 qkker1 ***** válasza:
67%

"Sot autokat is tolunk visznek be magukhoz. Ebbol szoktak megszuletni a horror vontatmanyok...."


Tévedsz, azok innen Németországból indulnak, még normálisan, mert itt nem éri meg nekik a kockáztatás, és Magyarországon alakul át horrorrá, a felszabaduló sofőrök meg jönnek vissza a következő adagért.

2019. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

60# valóban sikerült felhoznod Ukrajnát. Igen, náluk jobban élünk. Mekkora siker!

Ausztria meg fényévekre van tőlünk, 50 év múlva sem tudnánk utol érni az életszínvonalukat.

Szlovákia is elhúzott és Románia is egyre jobban fejlődik. Náluk pl a minimálbérnek nagyobb vásárló ereje van, mint nálunk. Szóval nem feltétlenül kell őket annyira lesajnálni már.


De én akkor sem értem, hogy miért jó más országokhoz hasonlítani magunkat. Itt élünk és nem leszek attól boldogabb, hogy Amerikában még szarabb az eü.


Attól nem fognak a fiatalok gyereket csinálni, mert Ukrajnában Magyarországnál is nagyobb a szegénység.

2019. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy is túl van népesedve a bolygó. Mi megteszünk mindent, hogy ez ne igy legyen!
2019. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!