Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin miért van...

Itt a gyakorin miért van ilyen sok érzelmileg sérült, és erkölcsileg fura beállítottságú személyek?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon tisztelet a kivételnek,mert akinek nem inge az ne vegye magára,de ahogy olvasgatok itt erre,arra hát félelmetes! Most tényleg ilyen ferde világot élünk? Ilyenek az emberek? Ha igen,akkor nagyon csalódott vagyok!

De nagyon remélem,hogy csak egy bizonyos mag kezeli ezt ez oldalt különböző nick nevekkel.

1.Itt szinte mindenkinek elfogadott a megcsalás meg a hármas szex,vagy a szex mindegy kivel/mindenkivel,meglepő módon többnyire nők szerint.(Már ha igaz)

2.Állandóan siránkozó 30 feletti szűz férfiak akik szerint nagyon csúnyák! (Hogy lehet 30 felett ilyen sok szűz? Ugyan már!)

3.A pénisz mérete.. ez totál kiakaszt! Szinte minden nap ugyanaz a kérdés másképp megfogalmazva,hogy kicsi a péniszem. Csúcs!

Én tényleg nem akarom elhinni,hogy ilyen sok lelki sérült,és erkölcstelen ember van!

Vagy igen? És az anonimitás által jobbsn kiadják az igazi legbelső énjüket?


2019. dec. 4. 05:09
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

9-es!

Na látod.. ez lehet!

De ezek az emberek léteznek,és köztünk élnek! A gyakori oldal meg a net,ez csak egy eszköz. Szerintem!

2019. dec. 4. 06:12
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Sok emberbe belefutottam már, akik valószínűleg kamuból írtak ki valamilyen szexuális témájú kérdést (legalábbis szándékosan figyelemfelkeltő módon), aztán választól függetlenül minden válaszolóra ráírtak, hátha valaki ismerkedne velük. Mikor közlöm velük, hogy nem ismerkedni vagyok itt, akkor meg beszólnak, vagy tiltanak.

Egyszer tesztképpen belementem a dologba, persze, hogy a fejét/nevét nem vállalta, de képet kért volna. Na ezért vannak itt emberek, olyanok, akik nem merik vállalni magukat, de rólad van véleményük. Sok a nyomorék nagyon.

2019. dec. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
54%
Majd amikor ketten dugnak edzembe jut milyen erkölcstelen vagyok.Mindenki úgy éli a szerelmi életét ahogy akarja.Arról más nem tehet,hogy neked egy se jut.A pénisz méret engem is kiakaszt,mert inkább tanulnának meg vele bánni,mint sirànkoznak,nem azon múlik a dolog.Megcsalás meg mindig volt és lesz is.
2019. dec. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

66-os!

Nem is kell senki,mert jelenleg van párom!

2019. dec. 4. 06:22
 15/36 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg foglalkozz vele,ne másokkal,mert megunja és lelép.
2019. dec. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
55%

sokat töprengtem én is ilyen dolgokon. Régen évekig voltam tagja olyan netes közösségnek, ahol folyamatosan hazudoztak egymásnak, vagy éppen csoportba verődve gúnyoltak másokat stb.

Elhiszem és megértem, hogy az ilyen dolgok szomorúsággal, aggodalommal, keserűséggel töltenek el. Őket megváltoztatni nem tudod. Érdemes olyan embereket keresni, akik az általad értéknek tartott erkölcsi normákat preferálják, aszerint élnek.

Nem mindenkit fertőz meg szerencsére e mentalitás, de tény, hogy különösen közösségi oldalak elterjedése óta nagyon kirakatban van ez a "mutassunk meg minél többet magunkból" mentalitás, minden értelemben, persze sok megnyilvánulás nem őszinte, csak figyelemfelkeltés. Bonyolult a téma és sokfelé el lehet kalandozni benne.

A technika fejlődése sokat segít - ha arra használják, amire való, mert visszaélni mindennel/bármivel lehet.

2019. dec. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Jogom van kiírni bármilyen észrevételt kérdést,érdeklődés formájában megkérdezni egy ilyen oldalon? :) Tudtommal ezért van ez az oldal nem de?

Az,hogy neked a lelkivilágodat zavarja valami,az nem az én hibám!

2019. dec. 4. 07:01
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem én kattogok egy teljes napja rajta,hanem te.Téged zavar,tedd túl magad rajta.
2019. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
48%
66%-os válaszolt egy kérdésre, amiben pont az ő fajtájáról van szó, és még csak észre se veszi, hogy beleillik a kórképbe.
2019. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Mert valóban vannak olyan emberek, akik totál sikertelenek az élet egyes területén? Ezt miért nem lehet felfogni?

Az utcán menő emberek egy része sem az a sikerszériás személy, hiába is mutatják sokan a Menő manót...

2019. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!