Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin miért van...

Itt a gyakorin miért van ilyen sok érzelmileg sérült, és erkölcsileg fura beállítottságú személyek?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon tisztelet a kivételnek,mert akinek nem inge az ne vegye magára,de ahogy olvasgatok itt erre,arra hát félelmetes! Most tényleg ilyen ferde világot élünk? Ilyenek az emberek? Ha igen,akkor nagyon csalódott vagyok!

De nagyon remélem,hogy csak egy bizonyos mag kezeli ezt ez oldalt különböző nick nevekkel.

1.Itt szinte mindenkinek elfogadott a megcsalás meg a hármas szex,vagy a szex mindegy kivel/mindenkivel,meglepő módon többnyire nők szerint.(Már ha igaz)

2.Állandóan siránkozó 30 feletti szűz férfiak akik szerint nagyon csúnyák! (Hogy lehet 30 felett ilyen sok szűz? Ugyan már!)

3.A pénisz mérete.. ez totál kiakaszt! Szinte minden nap ugyanaz a kérdés másképp megfogalmazva,hogy kicsi a péniszem. Csúcs!

Én tényleg nem akarom elhinni,hogy ilyen sok lelki sérült,és erkölcstelen ember van!

Vagy igen? És az anonimitás által jobbsn kiadják az igazi legbelső énjüket?


2019. dec. 4. 05:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az én fajtám?Hogy úgy élem az életem ahogy nekem jó?Nem ártok vele senkinek.Ti se vagytok túl erkölcsösek,mert akkor nem szólnatok meg másokat.A hedinizmussal pedig nincs semmi baj.Se a lelkivilágommal.
2019. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Éld úgy ahogy akarod,de ne légy rá büszke,mert ilyenkor meg csodálkozol mint most is,hogy a legtöbb ember egy idióta,hülye..nem mondom ki,hogy minek tart!

A másik dolog pedig az,hogy eleve nem vagy tisztába a szavak jelentésével! Az,hogy nekünk nem tetszik a beteges felfogásod és beszólunk finoman,attól még nem vagyunk erkölcstelenek mint te! Mi nem az irigyeid vagyunk hanem a kritikusaid! Erős magja vagy azon a lelkibeteg,sérült emberek tagjának akikről a kérdésemben is kitértem!

Te csak egy beteg ember vagy! És a hozzád hasonlók is! A legrosszabb az,hogy még te akarsz okoskodni meg büszke vagy magadra!

2019. dec. 4. 07:32
 23/36 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazán érdekel se a te,se más véleménye.Nem ártottam neked sohasem.Te vagy a beteg,mert nem fogod fel,hogy nem a véleményeddel van a baj,hanem,hogy nem fogadod el a másét.Inkább bújj a barátnődhöz,ahelyett,hogy itt hőbörögsz.
2019. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Winni Spinzo ***** válasza:
Amit itt mutatsz azt nem véletlen csak itt mutatod, így gondolom persze tisztelet a kivételnek. Itt is vannak azok a tipikus suli menői és azok is akiket szekálni tudnak, csendes semleges emberek, diplomások, szakmunkások, közmunkások. Sokfélék na és ne hidd azt hogy ezek alapján amiket itt olvasol pontos képet kapsz egy egy személyről mert nem.
2019. dec. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

66-os!

Kellemes ünnepeket és boldog életet kívánok a zsír új 2020-as évhez!

Viszlát!

2019. dec. 4. 08:09
 26/36 anonim ***** válasza:
52%
Köszi,neked is Kellemes Ünnepeket és Boldog Újévet kívánok.
2019. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
66%
Hát, Kérdező, arról hogy ki a beteg ember, arról azért lehetne vitatkozni.... De mindegy is, ha ennyire erkölcstelen meg beteg ez az oldal, akkor szerintem (és még sokak szerint is) menj és csináld azt, amit eddig csináltál az évben, bármi is legyen az! Szerintem senkinek nem fogsz innen hiányozni!
2019. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Nehogy már én legyek a beteg mert tisztességes,erkölcsös kiegyensúlyozott életet élek!

Öcsém!

De tudod mit?

Nyugodtan ismerkedj a pedofilokkal a perverz vénemberekkel és a hedonista paráznákkal! Ezeket itt megtalálod tömegesen!

2019. dec. 4. 09:33
 29/36 anonim ***** válasza:
91%

Remek, köszönöm!

Akkor miért is vagy még mindig itt?

Állítólag van párod, vannak barátaid, elmélkedj velük a világ erkölcstelenségén! :D

2019. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Kedves 62-es!

Igen.. jól látod!

Ezt szoktuk tenni! Kötelességünk munkánkból kifolyólag!

Legalább ezzel mi nem ártunk senkinek és nem vagyunk betegek!

2019. dec. 4. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!