Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin miért van...

Itt a gyakorin miért van ilyen sok érzelmileg sérült, és erkölcsileg fura beállítottságú személyek?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon tisztelet a kivételnek,mert akinek nem inge az ne vegye magára,de ahogy olvasgatok itt erre,arra hát félelmetes! Most tényleg ilyen ferde világot élünk? Ilyenek az emberek? Ha igen,akkor nagyon csalódott vagyok!

De nagyon remélem,hogy csak egy bizonyos mag kezeli ezt ez oldalt különböző nick nevekkel.

1.Itt szinte mindenkinek elfogadott a megcsalás meg a hármas szex,vagy a szex mindegy kivel/mindenkivel,meglepő módon többnyire nők szerint.(Már ha igaz)

2.Állandóan siránkozó 30 feletti szűz férfiak akik szerint nagyon csúnyák! (Hogy lehet 30 felett ilyen sok szűz? Ugyan már!)

3.A pénisz mérete.. ez totál kiakaszt! Szinte minden nap ugyanaz a kérdés másképp megfogalmazva,hogy kicsi a péniszem. Csúcs!

Én tényleg nem akarom elhinni,hogy ilyen sok lelki sérült,és erkölcstelen ember van!

Vagy igen? És az anonimitás által jobbsn kiadják az igazi legbelső énjüket?


2019. dec. 4. 05:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a betegek is folyton azt mondják maguknak, hogy “mi nem vagyunk betegek”, de mindegy :D
2019. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Azért, mert itt nincs következménye.


Gondolj bele, hogy ezek után fogod meg a kapaszkodót a buszon... Mondjuk a 2. kategóriából tényleg nincs sok, de egy ember állandóan siránkozik.

2019. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
47%

“ Gondolj bele, hogy ezek után fogod meg a kapaszkodót a buszon...”

- Nem is értem, hogy nem kaptad még el a HIV-et.

2019. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#33 Na, erről beszélek. :""""")



Nyilvánvaló arra céloztam, hogy van, hogy egy légtérben vagy velük, és meg sem mernének szólítani.

2019. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
47%

Mi van? :D

Miért akarna téged bárki is megszólítani?

2019. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Na jó! Mindenkinek Kellemes ünnepeket kívánok! Akivel egyetértek és akivel nem azoknak is egyaránt!

Viszlát!

2019. dec. 4. 19:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!