Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Nekem vagy...

Kinek van igaza? Nekem vagy az orvosnak?

Figyelt kérdés

Begipszelték a lábam. A jobb lábamról le kellett vennem a nadrágot, mert azt gipszelték be. Már az is nagyon megalázó volt, hogy bugyiba kellett ott feküdnöm két férfi orvos előtt.

Végig flegma volt meg beképzelt mind a kettő.

Nem tudtam felvenni a jobb lábamra a nadrágot, mert nem ment rá a gipszre.

Mondta nekem az orvos, hogy ki fognak tolókocsival tolni a kocsiig és rámtesznek egy lepedőt. Hát az a lepedő olyan kicsi volt, hogy nem ért rajtam körbe. Így a hátamnál meg oldalt kilátszott a bugyim. Tök megalázó volt. Megkérdezte az orvos, hogy jó lesz-e az, hogy így tolnak ki, akkor megvontam a vállam. Erre ilyet szól nekem: "Ha az én koromban én megvontam volna a vállam, amikor az orvos kérdez, akkor olyat adott volna nekem, hogy a mandulámat lenyelem."

Anyám mondta, hogy kamasz vagyok, meg hogy szégyenlős vagyok nagyon. Erre az orvos azt mondta, hogy ő is volt fiatal, és elnőtte. És hogy ez természetes. Amikor kitoltak a folyosón, akkor mindenki engem nézett. Meg amikor beszálltam az autóba, akkor sokan látták a bugyimat. Olyan ciki volt. Most is, ha rágondolok, akkor elkap a sírógörcs.



2019. dec. 11. 13:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, de szerintem kicsit túlreagáltad a dolgokat.


Normálisan kezelte a helyzetet, szerintem a nadrágod felvágásán kívűl máshogy nem lett volna megoldható. Az meg nem az ő baja, hogy nem talált nagyobb lepedőt neked.



Valamiért itt van egy kettősmérce. Vagyis nem is az, inkább a férfiak és nők között felfogásban egy külömbség.


Én férfiként egyátalán nem érezném magamat furcsán ha véletlenűl valaki hasonló helyzetben meglátná az utcán a bugyimat és a korházban engem néznének.


Persze, hogy engem néznének ha lepedővel a lábamon több ember kiséretével tolnak ki és elsétálok előttük. Nyílván érdekesebb lennék mint a fal, amit már 1 órája bámulnak arra várva, hogy sorrakerüljenek.


Meg nem érzem, hogy bármennyire is fucsa lenne ebben a helyzetben ha valaki látja a bugyidat ... Engem az zavarnak a legkevésbé.


Nem mintha a női oldalról nem lennének perverz tekinteket. Lehet túl fiatal vagy még hozzá, de jó pár tinder randi és 25 ezen a földön megtanított rá, hogy a nők is ugyan olyan szinten kívánják a másik nem testét.



Ez inkább csak egy gyerekes fennakadás. Lépj túl rajta, mindenki normális volt, arról beszélve hogy nem tudod az ovros és a többi ott dolgozó egészen odáig min ment keresztűl aznap és az előtte lévő napokban, hogy hány órája dolgozik, miket látott, mivel próbálták átverni, milyen hangnemmel szólították meg stb...


Emberek vagyunk, ezek mint befolyásolnak minket. Szóval ha flegmán is szolt hozzád sem feltétlenűl azért tette, mert goromba, lenéző vagy akármi akart volna lenni.

2019. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Egyikőtöknek se. Te hisztiztél a semmin, mert felfújtad, ő meg bunkón oltott le, felnőttnek ilyet fogadjunk nem mert volna mondani.
2019. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

Te reagálod túl, már 2p után mindenki elfelejtette a bugyidat.

Amúgy ha ennyire zavart miért nem takartad le magas pulcsival vagy kabáttal? Nem hiszem hogy egy szál pólóban voltál te is meg anyád is.

Az meg plussz marha nagy pozitívum ha még ki is kísértek és segítettek beülni! Ilyenről sosem hallottam!

2019. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
Strandon is bugyiban vannak a nők,tudom hogy nem könnyű de felejdsd el,múlton már úgy sem tudsz változtatni, legközelebb ha ilyen van de ne történjen ilyen akkor régi rossz melegítőt kell vinni és az szét vágni.
2019. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit túl sokat képzelsz magadról, ha azt hiszed, bárkit is érdekelt a bugyid a kórházban vagy bárki emlékezett rá 5 másodperccel később. Hisztis kis flegma pitsa voltál, ő meg flegma bunkó, kvittek vagytok.
2019. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
Túllihegted! Hány éves vagy? Sok bajod lesz még az életben! A vállrándítás nem válasz!
2019. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem mentek be a szüleid egy sarki ruha boltba, amíg gipszelték a lábad, ahol bő szárú nadrágot vagy szoknyát vettek volna neked? Egyrészt tök kínos, hogy mindenki előtt félig látszik a bugyid, másrészt ilyen időbe, majd legközelebb felfázással mész orvoshoz megint.


CT-n láttam olyat, hogy a nénit tök meztelen vitték be a CT-re, csak egy ilyen átlátszó nejlon ruhaszerűség volt rajta, ez is milyen kínos lehetett a néninek, hogy mindenki látja. Betakarhatták volna takaróval és mikor vizsgálják leveszik. Ott kamilláztam ezen is.


Amúgy meg milyen orvos az aki, leteszi a nagy esküt, hogy életet ment, de közbe meg ismeretlen emberek beteg gyerekeinek ad taslit, mert megvonta a vállát. Szép kis orvosa lehetett az orvos bácsinak gyerekkorába, hogy ilyet mondott neked.


Vagy ez is amolyan paraszti világ nevelése, amikor még körmöst adott némelyik tanár.

2019. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
40%

3-as szerinted a nőgyógyásznál a folyosón lévő betegek is ott állnak az orvos mögött miközben vizsgálná?


Az volt a problémája a kislánynak, hogy a folyosón egészen a kocsiig mindenki látta a bugyiját?


Te nem éreznéd magad kellemetlenül?


Nem strand, közterület. Érdekes lenne, ha télvíz idején mindenki bikinibe lófrálna a folyosón és az utcán. :D

2019. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%

11-es mi köze a kislánynak, hogy milyen napjai vannak az orvosnak?


Az orvos önszántából lett orvos, azért választotta ezt a hivatást, hogy segítsen az embereknek.


A kislány egy beteg akin segít az orvos, nem miatta vannak nehéz napjai, vagy nem ő tehet róla, hogy éppen miket tapasztalt már az orvos, ő csak szegény odacsöppent törött lábbal, és az orvosnak igen is tudnia kéne, vagy az ápolóknak, hogy igenis vannak szégyenlős betegek, és ezt tisztelniük kéne, nem ilyen tanító jellegű bunkó mondattal lekezelni, hogy az ő idejébe taslit adott volna az orvos.


Az esküről ilyenkor elfelejtkeznek, pedig a kislány csak megrándította a vállát, mivel kínosan érezte magát, és nem tudta hogy reagáljon, mert minél előbb túl akart lenni ezen a kínos szituáción.


Amúgy meg ha egy picit is kreatívak, és kórházban gipszelték a lábát, akkor a kocsiig egy kórházi hálóinget adhattak volna neki, amit visszaadott volna mikor beszáll az autóba.


De a legegyszerűbb az lett volna, hogy a szülő vesz neki egy szoknyát, vagy egy köntöst azt ennyi.


Van bőven problémája a törött lábával, az orvos azért van, hogy segítsen és munkájából adódóan kreatív és kedves legyen.

2019. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
47%

Illet volna rendesen válaszolnod az orvosnak, minimális tisztelet sincs benned olyan iránt aki betegeken segit, köztük rajtad is! Mélységesen szégyelld magam!

Ha én vállránditassal inteztem volna el, és apam lett volna ott, tuti lekever egy nagyot és bocsánatot kér az orvostol.

Ideje lenne felnőnöd.

Ha majd nődokihoz mesz a jövőben, utana tuti rögtön kiírod jajj milyen megalázó volt. Na majd ha szülni fogsz...

2019. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!