Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Nekem vagy...

Kinek van igaza? Nekem vagy az orvosnak?

Figyelt kérdés

Begipszelték a lábam. A jobb lábamról le kellett vennem a nadrágot, mert azt gipszelték be. Már az is nagyon megalázó volt, hogy bugyiba kellett ott feküdnöm két férfi orvos előtt.

Végig flegma volt meg beképzelt mind a kettő.

Nem tudtam felvenni a jobb lábamra a nadrágot, mert nem ment rá a gipszre.

Mondta nekem az orvos, hogy ki fognak tolókocsival tolni a kocsiig és rámtesznek egy lepedőt. Hát az a lepedő olyan kicsi volt, hogy nem ért rajtam körbe. Így a hátamnál meg oldalt kilátszott a bugyim. Tök megalázó volt. Megkérdezte az orvos, hogy jó lesz-e az, hogy így tolnak ki, akkor megvontam a vállam. Erre ilyet szól nekem: "Ha az én koromban én megvontam volna a vállam, amikor az orvos kérdez, akkor olyat adott volna nekem, hogy a mandulámat lenyelem."

Anyám mondta, hogy kamasz vagyok, meg hogy szégyenlős vagyok nagyon. Erre az orvos azt mondta, hogy ő is volt fiatal, és elnőtte. És hogy ez természetes. Amikor kitoltak a folyosón, akkor mindenki engem nézett. Meg amikor beszálltam az autóba, akkor sokan látták a bugyimat. Olyan ciki volt. Most is, ha rágondolok, akkor elkap a sírógörcs.



2019. dec. 11. 13:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
59%
Lehettél volna elővigyázatosabb. Ha levetted volna a bugyidat, senki sem látta volna.
2019. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek nincs itt igaza. Én orvos vagyok, akkor haladjunk sorban, a kollégák tök rendesek voltak, hogy megengedték, hogy levedd a nadrágot és nem csak szimplán levágták rólad. Az, hogy nem tetszett, hogy két férfi látott el, az a te egyéni hülyeséged, senki sem a bugyidat nézte, hanem azt, hogy normálisan álljon a lábad, és ne sántikálj hátralévő életedben.


A leírásod alapján a kollégák kifejezetten empatikusk voltak, kerítettek neked tolókocsit, foglalkoztak a szemérmeddel stb. Egyetlen pontban hibáztak, hogy amikor hülyére flegmáztad az agyadat, meg játszottad a sértődött királylányt akkor, szerencsétlen kollégának eldurrant az agya és kinyögte azt a mandulalenyelős mondatot...


Tipikus elkényeztetett királylány vagy kérdező, aki ahelyett, hogy hálás lenne, meg megköszönné hogy rendbe rakták a lábát, flegmázik, vállat vonogat, utána meg neki áll feljebb és az a legnagyobb problémája egy sérülés után, hogy látszik-e a bugyija. Én elsüllyedtem volna szégyenemben, ha az én gyerekem viselkedik így.

2019. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ó és kérdező, rohadtul tanuld meg, nem te teszel az orvosnak szívességet, azzal, hogy hagyod magad ellátni! Az orvos segít neked!
2019. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!