Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam cigányként...

Miért érzem magam cigányként kevesebbnek?

Figyelt kérdés

19 és fiú vagyok. Van szakmám abban dolgozom és munka mellett érettségizek. Soha nem loptam vagy balhéztam eddig. Akik ismernek azt mondják hogy egy kedves, vicces és egy megértő ember vagyok. A legtöbb barátom nem cigány. Mind egyetemre jár. Mint minden fiatal én eljárok bulizni szórakozni. Nemrég dolgoztam balcsin egy helyen ahol szó szerint mindenki rasszista. Az egyik azt mondta hogy az összes cigányt megölné. Az egyik vendég azzal fenyegette a gyerekét hogy ha nem tanul akkor mehet a cigányokhoz vasazni. Annyira elszomorító. Az egyik este a munkatársammal elmentünk inni és megismertünk egy párt. 30/f, 26/n

Hosszas beszélgetés után a pasas mondogatta hogy egyetemet végzett meg hogy milyen szakmái vannak. Majd megkérdezte tőlem csak úgy váratlanul hogy amúgy az én családom egy szobában él? Majd azt is hozzá tette, hogy nem azért mert cigány vagyok csak érdekli. Volt olyan eset mikor Pestre mentem barátokhoz akkor a metrón valaki telefonált és azt mondogatta hogy minden cigány egy mocsadék. Volt olyan is mikor este folyamán balcsin sétáltam, hogy a kislány megkérdezte azt anyjától hogy az a két ember miért kiabált egymással? (két roma pasas)

Az anyja pedig azt mondta, azért mert a cigányok egy undorító faj. Az ilyen mondatok és történések miatt annyira kevésnek érzem magam. Szinte már szégyenlem magam. Olyan rosszúl érint ez a dolog.


2020. jan. 13. 05:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
20%
Azután tettél kivételt amikor szóvá tettem. Szóval ne hazudozz.
2020. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
jézusom, már az első hozzászólásomba tettem kivételt :D miről beszélsz? :D
2020. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
80%

"Akkor döntsd már el hogy most utálod őket vagy tartassz tőlük"


megőrülök tőled :D te tényleg fogyatékos vagy :D kb csak 100-szor írtam le hogy mindkettő :DDDDD najó én tényleg befejeztem, szerintem ezt már mindenki unja

2020. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
15%
#33 Nem tettél kivételt. És nem tudod felfogni mibe kötöttem bele. Hagyjuk is.
2020. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
80%

"A legjobban az olyan cigányokat sajnálom, mint amilyen te vagy, nem tehetsz róla, hogy annak születtél, rendes, normális ember vagy, de mindig is előítéletesek lesznek veled, a többi mocsadék miatt."



ez volt az első hozzászólásomba. szerinted ez mi, ha nem az, hogy tisztában vagyok vele, hogy vannak kivételek? :D

2020. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
15%
#36 Tényleg nagyon szánalmas vagy. A válasz eleje rasszista és provokatív és utána meg oda írod hogy sajnálod a cigányokat. Nem sajnálod te és nem tettél kivételt. Undorító ember vagy.
2020. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
67%
örülök hogy helyettem el tudod dönteni hogy sajnálom e a rendes cigányokat vagy sem :)
2020. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
15%
#38 Nem döntöttem el helyetted hanem így van. És még flegma is mert nem tetszik neki ha kimondom amit a másik gondol.
2020. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
59%
oké :D
2020. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
69%

74%-os , hagyd rá :D Látod milyen csökönyös és frusztrált , csak azért is fújja a magáét. Az ilyenekkel nem lehet vitázni.

*Elmagyarázod neki rendesen*

47%-os gypsy — dE nEm TetTéL kÜlöNbSéGeT!!!!

*újra elmagyarázod neki*

47%-os gypsy — dE nEm TetTéL kÜlöNbSéGeT!!!!!!!!!

és így tovább :DD

2020. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!