Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják az emberek hogy...

Miért mondják az emberek hogy maradjanak otthona vírus miatt?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy oké hogy vírus van de senkit sem korlátohatnak be hogy ki hova megy. Nyilván könnyebb elviselni egy házi karantént egy nagy 300 nm családi házban de még egy kisebb családi házban is a lényeg hogy kert van ahová kitudnak menni. Na de aki úgy mint mi is egy panellakásban lakunk ami hosszútávon embertelen mert nagyon kicsi nincsen friss levegő csak a vasbeton és még csak tanulni sem lehet távoktatásban mert nagyon sokat fúrnak. Persze ahogy én is kimegyek egy parkba vagy akárhová sétálni beülni valahová amíg lehet mert nem tudok meglenni heteket bezárva itthon nyilván amit fentebb írtam kertes házban könnyebb elviselni mint egy betondzsungelben pláne ha hónapokig fog tartani. Szóval az emberek legyenek egymással tekintettel és azokat se bántsák akik kimennek a szabadba és azokat sem akik házi karanténban vannak.
2020. márc. 21. 01:13
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
26%
#9 forrást! Különben törvénytelen a pánik keltésed.
2020. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
24%
Hogyan kapnám el, ha 15 méterre senki nincs és nem fogok még semmit?
2020. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
55%

Nem lesz addig nyugalom, amíg el nem rendelik a kijárási tilalmat:D És igen, akkor bizony korlátozni fogják, hogy ki hová mehet!

Nem tudom felfogni, miért nem lehet betartani legalább pár hétig, hogy "maradj otthon". Miért most a legfontosabb, hogy üldögélj a parkban, meg kávézgass a barátokkal...

2020. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
21%
#13 sétáról írt az előző, nem kávézóban ülésről. Ne ferdíts!
2020. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
53%

"Persze ahogy én is kimegyek egy parkba vagy akárhová sétálni beülni valahová"


de azért nice try, köszi :)

2020. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
51%

“ Ha úgy terjed mint a tűz akkor Pintér Sándor aki nem fiatal miért nem kapta el amikor kezet fogott egy koronavírussal fertőzött emberrel?”


Ezen logika mentén, mindenkinek meg kellene halnia, aki rákos lesz, mert az ugye egy halálos betegség....Imádom, amikor azt hiszik, hogy egy ilyen faék egyszerű kérdéssel, már megkérdőjelezhető az egész helyzet. Világjárvány van öcsém, a WHO nem dobálózik ám úgy az ilyen szavakkal. Azért remélem az világos, hogy NEM minden idős ember kapja el, csak nekik van rá a legnagyobb esélyük és ők a legveszélyeztetebbek.

Olvass egy pár szakcikket, hátha nem teszel fel több hülye kérdést, és rájössz, mi miért van :)))

2020. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Gloria nekem nincsenek szazereim hogy otthon uljek. Neked biztos van hogyha megteheted hogy otthon ulsz de javaslom koltozz panelba es meglatod hogy mennyire lehet otthon maradni. Illetve ha furnak akkor bizony elmegyek itthonrol mert tavoktatasban tanulok egyetemen es semmit nem hallok olyankor amit a tanar mond. Probaljatok ti így tanulni hogy kozben zeng az egesz lakas. Csak olyankor megyek egy kisebb kavezoba de delelott nem sokan vannak delutan meg mar nincs is nyitva.
2020. márc. 21. 09:12
 18/47 anonim ***** válasza:
7%
Minden nap 3szor kiteszitek. Nem unjátok???
2020. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
19%

Nice try...

"Sétálni, tömegtől távol nem gáz. Még csökkenti is a panel feszkót"


Szerinted ez mit jelent te glory hole?

Szánalmas vagy. De lagalább látszik rajtad.

2020. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
17%

Gyárokban kötelező soron ott lenni.

Glória nagyon nincs képben a valósággal sajnos.

Nem luxus kávézásról írok én sem, sokaknak ha nem jön pénz, nem tudnak mit enni. Ez ellenben már politika!

2020. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!