Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy gondolják, hogy kötelezőv...

Hogy gondolják, hogy kötelezővé teszik a maszkot?

Figyelt kérdés
A városomban tömegközlekedésen és üzletekben kötelező a maszk. Oké. Nézzük csak. Reggel munkába menet felteszem a buszon a maszkot, eddig oké. Amint leszállok és beérek a munkahelyemre, leveszem, mert csak nem fogok abban végigülni egy napot, mivel egyedül vagyok a helyiségben. És akkor mit csinálok a maszkkal? Megfogom, összehajtom, beteszem a táskámba. Ez idő alatt, a kezemről, táskámról, ruhámról, ha van, rákerülnek a bacik. Majd ezt a maszkot tegyem vissza az ARCOMRA, a SZÁMHOZ. Ebbe nem gondoltak bele? Vagy mit csináljak addig a maszkkal, fogjam egész nap a kisujjammal, hogy semmihez ne érjen hozzá? Eddig nem betegedtem meg, majd most fogok. Eszem megáll, hogy milyen hülyeségekre kényszerítenek minket... Megmondták, hogy egészséges embereknek csak nagyobb bajt okoz a maszk. Ti ezt hogy oldjátok meg?

2020. máj. 2. 11:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29:

"Müller Cecília híózott tojásaitól "

Szerencsére ezt nem hallottam, csak olvastam...Komolyan, bele kell dobni hipós vízbe a tojást? ja, aztán ha a tojásrántottába megy tojáshéj, akkor megy hipó is. Gratula.

Még az illatosított (szagló) nem-kaját is próbálom nem kaja mellé tenni...És akkor pont tojást fogok hipós vízbe tenni. :D


Kérdező: úgy gondolják, hogy máshol is kötelező, miért ne követnék? Én inkább úgy oldanám meg, hogy legszívesebben sehova se mennék, házhoz rendelnék.

2020. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
38%
Aki nem hord,vagy lázad ellene. Majd a lélegeztető gép kényelmesebb lesz.
2020. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg észre sem veszem ha elkapom.
2020. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölöm, csak boltba veszem fel hogy beengedjenek pontosabban az államon hordom.
2020. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!